Rezultate te kerkimit per termin: +Niko +Peleshin

Total: 118
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.584Z

Nishani i shkon deri në fund konfliktit me Ramën, spranon Peleshin. Nis mbledhja për Balilin

Këshilli i Sigurisë ka nisur mbledhjen e tij, të thirrur nga presidenti Bujar Nishani pas kërkesës së Ilir Metës. Kreu i shtetit i ka shkuar deri në fund përplasjes me kryeministrin Edi Rama, teksa nuk është bindur për të pranuar në vend të tij në këtë mbledhje zv.kryeministrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.219Z

Berisha: Ja dëshmia e lidhjes së Niko Peleshit me parcelat e hashashit

Një tjetër dëshmi ka ardhur për lidhjet e politikës me fushat e mbjella me kanabis në Shqipëri. Një dëshmi e tillë ka ardhur nga Korça, ku një qytetar denoncon lidhjet sipas tij, të Niko Peleshit me parcelat e mbjella me kanabis-sativa në Drenovë. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.623Z

Rama e Blushi kërkojnë votat e korçarëve për Peleshin

Edi Rama dhe Ben Blushi janë shfaqur sëbashku në një tribunë, duke kërkuar votën e qytetarëve të Korçës për kandidatin Niko Peleshi. Edi Rama theksoi se ky bulevard është shëmbëlltyra më e mirë e pengut të qeverisjes vendore, por nëpërmjet Peleshit ai iu rikthye qytetarëve. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.986Z

Rama në festën e Serenatave në Korçë: Jeni me fat që keni një njeri si Niko Peleshi

KORCË- Kreu i PS-së Edi Rama i ka mbyllur takimet elektorale të së martës, në mënyrë festive. Gjatë fjalës së tij në festën e Serenatave në Korcë, kryesocialisti Rama u shpreh se pas ‘lodhjes nga fjalimet e gjata kjo festë ishte një surprizë e bukur’. Kryesocialisti Ram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.719Z

Pasi e refuzoi, Nishani përqafon Peleshin: Ma bëj hallall, por se kisha me ty

Pak para nisjes së mbledhjes së Këshillit të Sigurisë në Presidencë u betua ministri i ri i Drejtësisë Petrit Vasili. Presidenti Bujar Nishani pati rastin të takonte dhe zv/kryeministrin Niko Peleshi të cilin e mikpriti në këtë ceremoni, por ia mbylli derën për mbledhjen e Këshillit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.771Z

Kitaristi i Guns n Roses foto kujtim me Niko Peleshin

KORCË-Sapo ka mbërritur në Korcë, kitaristi i famshëm i Guns n Roses, Ron Thal ka takuar kryebashkiakun e qytetit juglindor, Niko Peleshi. Kryetari i Bashkisë së Korçës vuri në dukje se kitaristi i grupit legjendar të rock-ut do të jet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.373Z

Zgjedhjet në Kolonjë, denoncimi: Niko Peleshi na ka dhënë 25 euro për të votuar kandidatin e majtë

Një denoncim vjen nga ana e përfaqësuesve të opozitës në Kolonjë për zgjedhjet që janë zhvilluar sot për kryetarin e Bashkisë ku kandidojnë Ilia Stefo nga koalicioni i majtë ASHE dhe Dritan Hajro nga koalicioni i djathtë. Madje kësaj radhe denoncimi është bërë me zë e figurë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama