Rezultate te kerkimit per termin: +Nishani +Diskutuam

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.625Z

Nishani: Habilajt trafikantë të dorës së dytë, çfarë bëra pas denoncimit të Zaganit

TRANE- I ftuar në emisionin Të Paekspozuarit të gazetarit Ylli Rakipi ne News24 ish presidenti i Republikës Bujar Nishani tha se Habilajt janë trafikantë të dorës së dytë. Ai tha se kur ka marrë informacione për trafikimin e drogës ka mbledhur Këshillin e Sigurisë Kombëtare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.554Z

Nishani merr mesazh nga Barroso Kapitull i ri ne marredheniet Shqiperi- BE

Transmetuar me 04072014 - 1349 Gjate takimit Nishani -Barroso PUBLICITET Tirane 4 korrik 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka marre nje mesazh nga Presidenti i Komisionit Europian Jose Manuel Barrosobr br Ne mesazhin e tij Barroso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.186Z

Schulz Dialogu politik me rendesi Nishani Procesi i reformave moment kyc

Transmetuar me 27042016 - 1818 Bruksel 27 prill 2016 NOAal - Presidenti Bujar Nishani ka zhvilluar pasditen e sotme nje takim ne Bruksel me Presidentin e Parlamentit Europian Martin Schulzbr br Ne nje konference te perbashket per s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.202Z

Nishani- Napolitano Italia avokate e Shqiperise ne rrugen drejt BE

Transmetuar me 05032014 - 1125 Giorgio Napolitano Bujar Nishani PUBLICITET br br Tirane 5 mars 2014 NOAal- Ne perfundim te takimit mes Presidentit Bujar Nishani dhe Presidentit italian Giorgio Napolitano u vleresua bashkepunimi mes d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.968Z

Nishani kërkon nga Bosnje e Hercegovina njohjen e Kosovës

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, pas takimit me anëtarët e Presidencës së BeH vuri në dukje se dëshira e Shqipërisë, të cilën ia përcolli edhe anëtarëve të Presidencës, Dragan Çoviçit, Mladen Iv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.835Z

Një konferencë pa pyetje/ Nishani kërkon të hiqet ligji i luftës, Papulias kërkon të drejtat e minoritetit grek

Presidenti Bujar Nishani doli në një konferencë për shtyp së bashku me homologun e tij grek, Karolos Papulias. Të dy lexuan nga një deklaratë për shtyp dhe u larguan, pa pranuar pyetje nga gazetarët. Fillimisht foli Bujar Nishani, që tha se i ka kërkuar presidentit grek heqjen e ligji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.243Z

Presidenti Nishani: Kosova e meriton që të jetë pjesëtare e Këshillit të Evropës

Kreu i Shtetit, takim me Sekretarin e Këshillit të Evropës,Thorbjørn Jagland Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, në kuadrin e vizitës zyrtare në Këshillin e Evropës dhe institucionet e tij, u takua dje me Sekretarin e Përgjithshëm të organizatës, zotin Thorbjørn Jagland. P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama