Rezultate te kerkimit per termin: +Nishani +Diskutuam

Total: 89
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.342Z

Gjykata e Lartë, Nishani konsultohet me partitë. Ruçi e Paloka: Nuk diskutuam për emra

TIRANE- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, në vijim të procedurave për përzgjedhjen e kandidatëve për anëtarë të Gjykatës së Lartë, po zhvillon sot takime të ndara konsultative me përfaqësues të partive parlamentare. Ashtu siç ishte parashikuar në axhendën e publikuar nga Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.409Z

Nishani pret Thaçin: Shqipëria do të vazhdojë të mbështesë fuqimisht Kosovën

 Edhe Presidenti, Bujar Nishani priti në një takim kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi. Gjatë takimit, kreu i shtetit vlerësoi karakterin strategjik të marrëdhënieve të Shqipërisë me Kosovën, të cilat, sipas tij synojnë të shndërrohen në marrëdhënie model në rajon, në përpu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.623Z

Nishani: Tahiri duhej hetuar në 2016, Habilajt trafikantë të dorës së dytë

Në cilësinë e ish-Presidentit të Republikës, Bujar Nishani deklaron se kishte marrë informacione për trafikun e drogës që në vitin 2016. Sipas tij në këtë kohë duhej të hetohej edhe ish Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Në emisionin Të Paekspozuarit, Nishani tha se kishte dhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.026Z

Nishani, Barroso: Mos kurseni asgjë për reformat

Sinjale pozitive por dhe apel për konsumim të të gjitha energjive për statusin kandidat vijnë nga Brukseli. Presidenti i Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso, është shprehur besimplotë se Shqipëria dhe shqiptarët do ta përmbyllin mes sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.625Z

Nishani: Habilajt trafikantë të dorës së dytë, çfarë bëra pas denoncimit të Zaganit

TRANE- I ftuar në emisionin Të Paekspozuarit të gazetarit Ylli Rakipi ne News24 ish presidenti i Republikës Bujar Nishani tha se Habilajt janë trafikantë të dorës së dytë. Ai tha se kur ka marrë informacione për trafikimin e drogës ka mbledhur Këshillin e Sigurisë Kombëtare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.554Z

Nishani merr mesazh nga Barroso Kapitull i ri ne marredheniet Shqiperi- BE

Transmetuar me 04072014 - 1349 Gjate takimit Nishani -Barroso PUBLICITET Tirane 4 korrik 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka marre nje mesazh nga Presidenti i Komisionit Europian Jose Manuel Barrosobr br Ne mesazhin e tij Barroso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.186Z

Schulz Dialogu politik me rendesi Nishani Procesi i reformave moment kyc

Transmetuar me 27042016 - 1818 Bruksel 27 prill 2016 NOAal - Presidenti Bujar Nishani ka zhvilluar pasditen e sotme nje takim ne Bruksel me Presidentin e Parlamentit Europian Martin Schulzbr br Ne nje konference te perbashket per s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama