Rezultate te kerkimit per termin: +Nisur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.512Z

Mustafaj Ka nisur fushata elektorale

Javët e fundit Uashingtoni është kthyer në Mekën e politikanëve shqiptarë. Në fillim kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha. Më pas lideri i opozitës Edi Rama e në fund Departamentin e Shtetit është vizituar nga Il

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.381Z

Reforma zgjedhore,Gjiknuri:Kanë nisur bisedimet

TIRANE- Deputeti i PS-se, Damian Gjiknuri, njeheresh nje nga te mandatuarit e  opozites per reformen zgjedhore ka deklaruar sot se kane nisur bisedimet me maxhorancen. Gjate nje prononcimi per mediat, para nisjes se seances se sotme plenare ne Kuvend, Gjinkuri pranoi se bisedimet me palen tjeter ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.267Z

Ukraina Rusia ka nisur pushtimin

0 brbr brbrKievi hedh akuza te forta ndaj Moskes se forcat ruse kane nisur tashme pushtimin e rajoneve ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.559Z

Basha: Ka nisur mosbindja civile

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në protestë tha se tashmë ka nisur mosbindja civile dhe se nuk do të ndalet deri në largimin e qeverisë. Kreu i opozitës u shpreh se zgjidhja për të dalë nga kjo situatë është largimi i qeverisë dhe krijimi i një qeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.463Z

Jam nisur të gjej urat

Natasha LAKO Një gjethe vjeshte përmbi flokë Një gjethe vjeshte ra përmbi flokë, e vajza ende këtë s’e di, vajzës diçka kërkon t’i thotë, diçka t’u thotë flokëve të zinj. Një gjethe vjeshte mbetur në flokë, e unë vajzës emrin s’ia di, po unë e di stinën e ngrohtë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.526Z

Rihanna ka nisur një romancë me Drake

Këngëtarja e njohur Rihanna e cila ka tërhequr një vëmendje të vecantë pas fotografive që janë publikuar gjate kohës që ajo ndodhej në Brazil, tashmë ka nisur që të kryesojë edhe faqet rozë me romancën e saj të supozuar me këngetarin Drake. 25 vjecarja mendohet se ka nisur sërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.219Z

Lufta me Iranin ka nisur (VIDEO)

Share Për ekspertët amerikanë të sigurisë, lufta me Iranin tashmë ka nisur. Shpërthimet në laboratorët iranianë, rrëmbimet dhe vrasjet e shkencëtarëve bërthamorë, sulmi mbi ambasadën britanike, virusi Stuxnet që mendohet se CIA e përdori për të hyrë në s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama