Rezultate te kerkimit per termin: +Nivele

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.382Z

Sigurimet ne nivele shume te uleta

Tregu i sigurimeve vijon te mbetet i kufizuar ne larmine e sherbimeve.Autoriteti i mbikeqyrjes financiare ben te ditur se sigurimet vullnetare, te prones, jetes dhe shendetit jane ne nivele shume te ulta krahasuar me rajonin.Ne prezantimin e raportit vjetor, drejtues te Autoritetit te Mbikeqyrjes Fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.023Z

Trump fluturon bursat: Asnjëherë më parë në këto nivele

Donald Trump e ka nisur fuqishëm punën e tij si president duke firmosur disa urdhëra që kishte premtuar gjatë fushatës. Një prej tyre ishte anullimi i TPP që e bëri ditën e hënë. Më pas vijoi me pezullimin e vizave për disa vende myslimane dhe nisjen e murit me Meksikën. Këto vep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.674Z

Jug, ndotja akustike ne nivele te larta

Ndotja akustike ne Qarkun e Gjirokastres paraqitet ne nivele te larta. Sipas shifrave te publikuara nga specialistet e shendetit publik ne Gjirokaster, krahas stresit te perditshem ndotja akustike po behet shkak edhe per shqetesime shendetesore te banoret.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.057Z

Londer ndotja e ajrit ne nivele alarmante

0 brbr brbrNiveli i smogut ne ajer arriti te premten nivele alarmante ne Londer Autoritetet britanike thane se shkak vec tymit te makinave dhe ndotjes industriale u bene edhe ererat e ardhura nga shkretetirat sahariane Probleme pati edhe ne te tjera qytete te Britanise se Madhebrbr brbrTv Klanbrbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.422Z

Bien në nivele drastike remitancat e emigrantëve

RAPORTI/ Në 9 muaj, vlera e transfertave 40 për qind më e vogël nga viti 2012 Bien në nivele drastike transfertat e emigrantëve. Në raport me 2007-n, vitin më të mirë, prurjet e emigrantëve në Shqipëri janë përgjysmuar. Vetëm për tremujorin e tretë, rënia është 40% me bazë vjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.579Z

PS:Tryezë Rama-Berisha, jo nivele të ulëta

Partia Socialiste do të ulet në tryzën e dialogut vetëm me kryeministrin Berisha, nën drejtimin e presidentit Topi dhe nuk do pranojë në tavolinë nivele më të ulëta me drejtuesit e PS e PD. Kjo ka qenë deklarata e deputetit të PS-së, Et'hem Ruka i cili ka konfirmuar edhe një herë vu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.497Z

Singapor, smogu në nivele alarmante

Singapori dhe Indonezia do të mbajnë një takim urgjent gjatë së enjtes, pasi niveli i ndotjes së ajrit në qytetin-shtet ka arritur nivele të rrezikshme. Ministri i Ambjentit në Singapor ka deklaruar se ekipi i tij do të insistojë për ndërmarrjen e veprimeve konkrete nga fqinji i tij. Vo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama