Rezultate te kerkimit per termin: +Nju +Jork

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.132Z

Mark Gjonaj, asamblist në Nju Jork

Mark Gjonaj është shqiptari i parë që fiton garën në zgjedhjet lokale në Nju Jork si anëtar i asamblesë së kryeqytetit amerikan. Ai për fitoren e tij i ka falënderuar të gjithë, në veçanti shqiptarët që bën aq shumë që ai ta fitojë këtë garë kaq të ngushtë. Ai ka premtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

E domosdoshme apo çmenduri?! Në Nju Jork krijojnë GuyFi

Quhet GuyFi dhe është kabina e parë publike për tu masturbuar. Është një eksperiment social që po bëhet në Nju Jork. Për të gjithë ata meshkuj të stresuar mes punës dhe nevojës për të shkarkuar tensionin tashmë në Nju Jork do tu ofrohet mundësia të masturbohen edhe në rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.456Z

Para zgjedhjeve paraprake në Nju Jork

Duke folur mbrëmë pranë qytetit të Nju Jorkut, Trump vuri në lojë dënimin nga senatori Cruz të vlerave të Nju Jorkut gjatë një debati të mëparshëm. Ky vend nuk ka parë më keq se 11 shtatori. Sulmet më të rënda në historinë e Shteteve të Bashkuara. Trimëria që u tregua këtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.156Z

Nju Jork Permiresohet shendeti i mbretit saudit

Shendeti i mbretit Abdullah te Arabise Saudite i cili gjendet ne Nju Jork per trajtim mjekesor eshte permiresur. Ky njoftim eshte dhene nga televizioni Al Arabia. Televizoni saudit nuk ka dhene detaje te tjera. Mbreti 87 vjecar eshte shtruar te henen ne Nju Jork. Ai kerkoi ndihme mjekesore pasi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.392Z

Ministri Hyseni vizitë në Nju Jork

Ministri i Punëve të Jashtme, Skënder Hyseni sot pritet të udhëtojë në Nju Jork për të lobuar kundër planit gjashtë pikësh të OKB-së. Kabineti i shefit të diplomacisë kosovare theksoi se pjesëmarrja do të jetë me qëllim të kundërshtimit të planit gjashtëpikësh të sekretarit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.858Z

Takim Kerry-Zarif në Nju Jork

Sekretari i Shtetit John Kerry ka zhvilluar bisedime kokë më kokë mbi programin bërthamor me Ministrin e Jashtëm të Iranit Javad Zarif. Takimi i tyre në Nju Jork përfaqëson bisedimet e nivelit më të lartë të zhvilluara mes zyrtarëve amerikanë dhe atyre iranianë që nga Revolucioni Is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.221Z

FOTOT/ Rita Ora, performancë pa reçipeta në Nju Jork

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, realizoi një koncert në një klub në Nju Jork. 23- vjeçarja kishte veshur një fustan që ekspozonte dekoltenë. Ajo rrezikoi shumë pasi nuk kishte veshur as reçipeta.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama