Rezultate te kerkimit per termin: +Nju +Jork

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.213Z

FOTOLAJM/ Rama takon Ciprasin në Nju Jork

Nju Jork- Kryeministri Edi Rama është takuar me homologun e tij grek, Aleksis Cipras, në Nju Jork. Cipras pritej të vizitonte Tiranën, por zgjedhjet e parakohshme në Greqi e ndryshuan axhendën e tij. Nuk ka asnjë detaj apo informacion rreth objektit të bisedës gjatë takimit të dy kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.101Z

Meshë gjigante në Nju-Jork

Papa Benedikti ka mbajtur një meshë në vendin, ku kanë qenë dy kullat binjake në Nju-Jork, ku bekoi vendin me ujë të shenjtë dhe ndezi një qiri në kujtim të viktimave të sulmit terrorist.Ati i Shenjtë takoi edhe të mbijetuar dhe të afërm të viktimave, që humbën jetën në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.573Z

Festat, flamuri shqiptar valvitet ne Nju Jork

Me rastin e Festes se Flamurit, 28 Nentori u festua edhe ne Nju Jork, ku komuniteti shqiptaro-amerikan ngriti nje flamur shqiptar ne sheshin kryesor te metropolit amerikan. Projekti ne fjale u mbeshtet edhe nga bashkia e Nju Jorkut, por flamuri u hoq pasi nje grup shqiptaresh u perleshen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.297Z

Nju Jork, Ashton çmon Thaçin si lidership

Nju Jork, 24 shtator 2011, NOA Kryediplomatja evropiane Catherine Ashton rikonfirmoi se Kosova ka perspektivë të sigurt për integrimin në Europë. Gjatë takimit në Nju Jork me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi, baronesha Ashton e çmoi kryeministrin për lidershipin e tij në krye të Q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.132Z

Mark Gjonaj, asamblist në Nju Jork

Mark Gjonaj është shqiptari i parë që fiton garën në zgjedhjet lokale në Nju Jork si anëtar i asamblesë së kryeqytetit amerikan. Ai për fitoren e tij i ka falënderuar të gjithë, në veçanti shqiptarët që bën aq shumë që ai ta fitojë këtë garë kaq të ngushtë. Ai ka premtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

E domosdoshme apo çmenduri?! Në Nju Jork krijojnë GuyFi

Quhet GuyFi dhe është kabina e parë publike për tu masturbuar. Është një eksperiment social që po bëhet në Nju Jork. Për të gjithë ata meshkuj të stresuar mes punës dhe nevojës për të shkarkuar tensionin tashmë në Nju Jork do tu ofrohet mundësia të masturbohen edhe në rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.456Z

Para zgjedhjeve paraprake në Nju Jork

Duke folur mbrëmë pranë qytetit të Nju Jorkut, Trump vuri në lojë dënimin nga senatori Cruz të vlerave të Nju Jorkut gjatë një debati të mëparshëm. Ky vend nuk ka parë më keq se 11 shtatori. Sulmet më të rënda në historinë e Shteteve të Bashkuara. Trimëria që u tregua këtu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama