Rezultate te kerkimit per termin: +Nnkryetari

Total: 146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Brae akuzon Topin: Po ndrhyn n organin e akuzs

Nnkryetari i Grupit Kuvendor socialist, Erion Brae, ka akuzuar sot Presidentin Bamir Topi pr ndrhyrje n hetimet e Organit t Prokuroris prr rrugn Durrs-Kuks. Brae iu referua pr kt, ndrrimit nga ana e Presidentit t prokurorit q po hetonte shtjen n fjal. Ligjvnsi socialist bri t ditur se PS do ti drgoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Mali i Zi: Marrdhniet me Kosovn, pas GJND-s

Mali i Zi nuk do ti vendos marrdhniet diplomatike me Kosovn prderisa po zgjat debati n Gjykatn Ndrkombtare t Drejtsis, prkatsisht deri sa kjo gjykat t marr vendim. Ky sht mendimi im, megjithse nuk sht qndrim zyrtar i Podgorics, ka thn nnkryetari i qeveris malazeze Svetozar Maroviq n intervistn pr ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Garuli: PR n qeveri pas Grdecit

Nnkryetari i Partis Republikane, Aleksandr Garuli konfirmoi sot se Partia Republikane do t krkoj vendin e saj n bashkqeverisje, pas prfundimit t hetimeve pr ngjarjen e Grdecit. Prsa i takon hetimeve q po kryhen n lidhje me zbardhjen e ngjarjes s Grdecit, zoti Garuli u shpreh se kjo sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Koi: Berisha t largohet

Nnkryetari i grupit parlamentar E majta pr Integrim, Petro Koi ka propozuar sot, nj plan aksioni politik, pr largimin e kryeministrit Berisha nga pushteti. Koi publikoi nj projektvendim, ku i krkonte opozits "q t ndrpres do bashkpunim me Qeverin e kapur t kryeministrit Berisha, deri n formimin e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Koi: Opozita plan pr largimin e Berishs

Nnkryetari i grupit parlamentar E majta pr Integrim, Petro Koi ka propozuar sot, nj plan aksioni politik, pr largimin e kryeministrit Berisha nga pushteti. Koi publikoi nj projektvendim, ku i krkonte opozits \"q t ndrpres do bashkpunim me Qeverin e kapur t kryeministrit Berisha, deri n formimin e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.957Z

Reforma, LSI: Ska më kohë, të mblidhet tryeza e partive

Lvizja Socialiste pr Integrim krkon nga forcat politike t mos humbin m koh, por t ulen n tryez pr t diskutuar pr reformn zgjedhore. Nnkryetari i LSI-s, Petrit Vasili, vuri dje n dukje se e gjith politika ka konsumuar me qindra deklarata, ka shprthyer me nj patos t jashtzakonshm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.669Z

Prishtina: Shqipëria të mos i kushtëzojë marrëdhëniet me Serbinë për Kosovën

Politikant kosovar: Bashkpunimi Tiran-Beograd, jo nj gj e keqe Institucionet e Kosovs dhe opozita nuk e kan kshilluar Shqiprin q Serbis t’ia kushtzoj bashkpunimin me njohjen e pavarsis s Kosovs dhe me mosdmtimin e funksionalitetit t shtetit t ri prmes strukturave paralele. Kt qndrim Kosova e k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama