Rezultate te kerkimit per termin: +Nnkryetari

Total: 146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Grupi i PS-së zgjedh sot drejtuesit kuvendorë

Socialistt mblidhen sot pr t zgjedhur emrat e deputetve q do t’i prfaqsojn n detyrat drejtuese n Kuvend, si jan tri komisione dhe posti i nnkryetarit t Kuvendit. Rikthimi n jetn parlamentare e bn t detyrueshme kt gj, ndrkoh q prej nj viti komisionet kan proceduar pa kryeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.392Z

E majta në PE: Mos rrezikoni integrimin

Dy zyrtart e lart t Parlamentit Evropian, prfaqsues t s majts, Victor Bostinaru dhe Gianni Pittella, bn thirrje dje pr zgjidhje t ngrit politik, n t kundrt, rrezikohet integrimi i Shqipris. Ata krkuan zgjidhjen sa m t shpejt. Nnkryetari i delegacionit t PE-s pr Evropn Juglindore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Brae: Berisha mbron kriminelt

Nnkryetari i Grupit Parlamentar t Partis Socialiste Erion Brae deklaroi sot n Kuvend, se shteti sht kapur nga krimi. Ardhjen e djeshme t biznesmenit serbo-boshnjak Domir Fazzli, Brae e ka cilsuar si nj dit t zez pr institucionet shqiptare, ndrsa dshtimi i Prokuroris ishte ekzemplar. Berisha vuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.949Z

LSI, Vasili: Rama sajon alibi për destruktivitet në vend

Pas deklarimeve t Edi Rams se votimi pro i LSI-s ndaj Sokol omos ishte votim fals, reagoi edhe nnkryetari i LSI-s, Petrit Vasili, i cili e quajti Edi Ramn nj hipokrit”. Z. Vasili krkoi q prpara se ai t shpif pr vot false, duhet t’i krkoj falje publikisht grupit t tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

PS, Brae: Pjesmarrja e Berishs n Bukuresht e padobishme

Nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist Erion Brae ka deklaruar para mediave se nesr Partia q ai prfaqson do t pres n seancn plenare t Kuvendit raportin me shkrim t Kryeministrit Sali Berisha pr tragjedin e Grdecit. Pjesmarrja e tij n Samitin e NATO-s n Bukuresht sht e padobishme, u shpreh Brae.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.859Z

PS: Mocion pr shkarkimin e Topallit

Ka prfunduar mbledhja e kryesis s Partis Socialiste, e cila ka vendosur t krijoj nj grup pune pr hartimin e nj mocioni pr shkarkimin e kryetares s Kuvendit, Jozefina Topalli. Nj dit m par nnkryetari i Grupit Kuvendor Socialist, Erion Brae theksoi n nj konferenc pr shtyp se kryeparlamentarja Topalli,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama