Rezultate te kerkimit per termin: +Norvegjin

Total: 310
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.803Z

Shqiperia fiton 1- 0 ndaj Norvegjise ne Oslo ne eleminatoret e Boterorit

Shqipëria fitoi 1-0 ndaj Norvegjisë në Oslo për eleminatoret e kampionatit botëror të futbollit. Goli i vetëm i ndeshjes u shënua në pjesën e dytë nga Hamdi Salihi. Skuadra e trajnerit Xhani De Biazi arriti ta përballojë shumë mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.714Z

Blendi dhe Vilma, 'thashetheme' në stadium

Të dy moderatorët televizivë Blendi Fevziu dhe Vilma Masha, janë veshur me të kuqe dhe kanë shkuar në stadium për të mbështetur Kombëtaren shqiptare në ndeshjen me Norvegjinë. Mirëpo duket se takimi me njëri-tjetrin ua k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.924Z

Breivik kerkesa joreale

Autori i 77 vrasjeve që tronditën Norvegjinë disa ditë më parë, Anders Breivik paraqiti kërkesat e tij. Kërkesat, sipas avokatit të tij, janë krejtësisht joreale. Ai, tha avokati, kërkon dorëheqjen e qeverisë dhe spec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.189Z

Hitcfed kundër Norvegjisë: Nuk duhet të vinte veton

TIRANE-Trajneri i Zvicrës Otmar Hitcfeld ka qenë i kënaqur me kalendarin e hartuar dje në Zvicër, ndërsa ai ka akuzuar palën norvegjeze se ka bërë një lojë të “pistë”. “Mund të them se ka qenë një short

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.647Z

De Biazi i kenaqur me paraqitjen e skuadres

Trajneri i kombetares shqiptare Xhani De Biazi është shprehur I kënaqur me paraqitjen e skuadrës kundër Norvegjisë. Në konferencën për shtyp pas ndeshjes, tekniku italian ka thene gjithashtu se Shqipëria meritonte fitoren. I kënaqur me paraqit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.467Z

Mavraj Per Norvegjine eshte ldquoe pamundurrdquo

Dëmtimi i Debatik Currit në seancën e të martës ka prishur disi planet e trajnerit De Biazi para ndeshjes me Norvegjinë, pasi mendohet se shtatlarti mund të ishte zëvendësuesi më i mirë i Canës i pezulluar për shkak të kartonave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.736Z

Kombëtarja ndanë bonuset, pensionon 2 legjenda

Krerët e Federatës Shqiptare të futbollit i kanë ndarë 120 mijë euro për lojtarët e kombëtares pas fitores së madhe në Oslo ndaj Norvegjisë. Federata poashtu thuhet se u ka dhënë shifrën e bonuseve në rast të kuali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama