Rezultate te kerkimit per termin: +Norvegjin

Total: 310
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.877Z

Kombëtarja, super premio nëse fiton me Norvegjinë

Kuqezinjtë do të marrin një superpremio në rast të një fitoreje tjetër kundër Norvegjisë. Burime brenda FSHF-së thonë se prej kohësh është planifikuar që ajo të shpërblejë skuadrën, siç bëri pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.110Z

Refuzoi Norvegjinë për Kosovën

Elbasan Rashani është njëri nga lojtarët që është ftuar për herë të parë në Përfaqësuesen e Kosovës. Mesfushori fantastik i skuadrës daneze, Brondby, ka luajtur për të gjitha grupmoshat e Norvegjisë, nd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.644Z

"Tifozat Kuq e Zi": Do e kthejmë në festë me Norvegjinë

Interesimi për sfidën zyrtare eliminatore Shqipëri-Norvegji, parashikuar të luhet në Tiranë në datën 7 qershor është i jashtëzakonshëm. Besnikët e Kombëtares shqiptare "Tifozat Kuq e Zi", kanë nisur organizimet shumë m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Trajneri i kombëtares: Ndeshja me Norvegjinë, jo deçizive për Botërorin 2014

DURRES- Tekniku Xhani de Biasi e ka konsideruar si ndeshje të rëndësishme përballjen me Norvegjinë, ndërsa është shprehur se nuk është deçizive për rrugën drejt Botërorit Brazil 2014. Në konferencën e mbajtur për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.673Z

Eleminatoret e boterorit 2014

Shqipëria rinis në Norvegji të premten eliminatoret e kampionatit botëror dhe trajneri Xhani De Biazi fillon përgatitjet duke synuar suksesin. Në konferencën për shtyp në kryeqytet, italiani bëri një lojë fjalësh lidhur me objektivin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.802Z

Fiton Kombëtarja 0-1

Mund ta quani një hakmarrje ndaj atij barazimi 2-2 me Norvegjinë vite më parë, por ky sukses është shumë herë më i rëndësishëm se barazimi sepse kombëtarja kuqezi mund të ëndërrojë kualifikimin në Botërori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.319Z

Kroacia sigurt drejt Francës

Kroacia po rrugëton sigurt drejt EURO 2016. Kombëtarja e Luka Modricit, ka mposhtur 5:1 Norvegjinë. Marcelo Brozovic, Ivan Perisic, Ivica Olic, Gordon Schildenfeld dhe Danijel Pranjic shënuan për kroatët.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Golin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama