Rezultate te kerkimit per termin: +Norvegjin

Total: 310
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.644Z

"Tifozat Kuq e Zi": Do e kthejmë në festë me Norvegjinë

Interesimi për sfidën zyrtare eliminatore Shqipëri-Norvegji, parashikuar të luhet në Tiranë në datën 7 qershor është i jashtëzakonshëm. Besnikët e Kombëtares shqiptare "Tifozat Kuq e Zi", kanë nisur organizimet shumë m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Trajneri i kombëtares: Ndeshja me Norvegjinë, jo deçizive për Botërorin 2014

DURRES- Tekniku Xhani de Biasi e ka konsideruar si ndeshje të rëndësishme përballjen me Norvegjinë, ndërsa është shprehur se nuk është deçizive për rrugën drejt Botërorit Brazil 2014. Në konferencën e mbajtur për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.673Z

Eleminatoret e boterorit 2014

Shqipëria rinis në Norvegji të premten eliminatoret e kampionatit botëror dhe trajneri Xhani De Biazi fillon përgatitjet duke synuar suksesin. Në konferencën për shtyp në kryeqytet, italiani bëri një lojë fjalësh lidhur me objektivin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.802Z

Fiton Kombëtarja 0-1

Mund ta quani një hakmarrje ndaj atij barazimi 2-2 me Norvegjinë vite më parë, por ky sukses është shumë herë më i rëndësishëm se barazimi sepse kombëtarja kuqezi mund të ëndërrojë kualifikimin në Botërori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.319Z

Kroacia sigurt drejt Francës

Kroacia po rrugëton sigurt drejt EURO 2016. Kombëtarja e Luka Modricit, ka mposhtur 5:1 Norvegjinë. Marcelo Brozovic, Ivan Perisic, Ivica Olic, Gordon Schildenfeld dhe Danijel Pranjic shënuan për kroatët.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Golin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.902Z

Fitorja e Shqipërisë, ja bonuset

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Qeveria e Shqipërisë kanë premtuar bonuset e radhës në rast të fitores me Norvegjinë. FFSH dhe Qeveria kanë ndarë 200 mijë euro për Kombëtaren Shqiptare në rast të fitores me Norvegjinë. &q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.913Z

Shala: Shkoj tek Norvegjia nësenuk i duhem Shqipërisë

Sulmuesi i ri kosovar Herolind Shala thotë se ende nuk ka marrë vendim se për cilën përfaqësuese do të luajë, për Shqipërinë apo Norvegjinë. Shala ka luajtur për Shqipërinë për grupmoshën deri në 21 vjet, nd&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama