Rezultate te kerkimit per termin: +Norvegjin

Total: 310
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.673Z

Eleminatoret e boterorit 2014

Shqipëria rinis në Norvegji të premten eliminatoret e kampionatit botëror dhe trajneri Xhani De Biazi fillon përgatitjet duke synuar suksesin. Në konferencën për shtyp në kryeqytet, italiani bëri një lojë fjalësh lidhur me objektivin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.802Z

Fiton Kombëtarja 0-1

Mund ta quani një hakmarrje ndaj atij barazimi 2-2 me Norvegjinë vite më parë, por ky sukses është shumë herë më i rëndësishëm se barazimi sepse kombëtarja kuqezi mund të ëndërrojë kualifikimin në Botërori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.319Z

Kroacia sigurt drejt Francës

Kroacia po rrugëton sigurt drejt EURO 2016. Kombëtarja e Luka Modricit, ka mposhtur 5:1 Norvegjinë. Marcelo Brozovic, Ivan Perisic, Ivica Olic, Gordon Schildenfeld dhe Danijel Pranjic shënuan për kroatët.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Golin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.902Z

Fitorja e Shqipërisë, ja bonuset

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Qeveria e Shqipërisë kanë premtuar bonuset e radhës në rast të fitores me Norvegjinë. FFSH dhe Qeveria kanë ndarë 200 mijë euro për Kombëtaren Shqiptare në rast të fitores me Norvegjinë. &q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.913Z

Shala: Shkoj tek Norvegjia nësenuk i duhem Shqipërisë

Sulmuesi i ri kosovar Herolind Shala thotë se ende nuk ka marrë vendim se për cilën përfaqësuese do të luajë, për Shqipërinë apo Norvegjinë. Shala ka luajtur për Shqipërinë për grupmoshën deri në 21 vjet, nd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.000Z

Shqipëria, e 48-ta në renditjen e FIFA-s, rikuperon 16 vende

TIRANE-Pritej një ngjitje e tillë pas fitores me Norvegjinë dhe në fakt ashtu ka ndodhur. Ekipi ynë kombëtar në futboll është renditur në vendin e 48-të në renditjen e përgjithshme të FIFA-s për muajin prill. Nëse në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.388Z

Ja çmimet e biletave për sfidën me Zvicrën

Janë përcaktuar edhe çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese për “Brazil 2014, Shqipëri- Zvicër, e cila do të luhet më datë 11 tetor në stadiumin “Qemal Stafa”.  Siç bëhet me dije, federata ka ruajtur t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama