Rezultate te kerkimit per termin: +Nuhiut

Total: 72
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.913Z

Kosove proteste per ish-ushtarin e UPMB-se

Dhjetëra qytetarë të Kosovës dhe Preshevës të mërkurën kanë protestuar para ambasadës zviceriane në Prishtinë.  Protestuesit i kanë bërë thirrje shtetit zviceran të mos e ekstradojë në Serbi ish-luftë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.394Z

Duro gati per debutimin austriak

Lask Linz Koha qe Klodian Duro te beje debutimin me skuadren e tij te re ne kampionatin austriak Lask Linz duket se ka ardhur. Sot ky ekip do te ndeshet me kampionet e Salzburgut nje takim i vlefshem per javen e shtate te Bundesliges austriake. Lask Linz vjen pas fitores me Rapidin e Vjenes se Hamd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.385Z

Rapidi i Salihit mund te paret

Edhe pse bomberi shqiptar nuk gjeti rrugen e golit ekipi i Rapidit te Vjenes arriti te merrte tri pike te renda ndaj skuadres qe kryeson Bundesligen Austriake Ried. Ne Gerhard Hanappi Stadion ekipi vendas arriti qe te shenonte tri here me ane te Patockas 38 Zonlatnerit 53 dhe Nuh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.944Z

Kraft Duro eshte radha jote

Situata eshte bere qartesisht me e mire. Deklarata eshte e trajnerit te Lask Linz Helmut Kraft. Pas pese humbjeve rresht ne fazen e pare mberriten edhe dy rezultate befasuese 1-0 kunder Rapidit te Salihit dhe Nuhiut dhe 0-0 kunder Salzburgut. Pas tripletes se realizuar ne Kupen e Austrise sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.400Z

Salihi dhe Cana synojnë kualifikimin

Rapidi i Vjenës i Hamdi Salihit dhe Atdhe Nuhiut do të synojë kualifikimin në turin e katërt të Ligës së Europës kur të përballet me Aston Vilën në Angli. Takimi i parë në Vjenë përfundoi 1-1 dhe golin për austriakët e shënoi Nuhiu, që barazoi golin e mëparshëm të anglezëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

Pakult e justifikon E kuptoj Salihin

Rapid Vjena E ka sulmuar prej me shume se nje muaji por tani ka vendosur ta justifikoje. Peter Pakult trajneri i Rapid Vjenes ka ndryshuar qendrim ndaj Hamdi Salihit i cili pas ndeshjes ka qendruar i ulur ne bar per shume kohe pasi nuk e besonte humbjen ndaj Austria-Vjene. Nese Nuhiu do te kishte s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.911Z

Beogradi terror ndaj shqiptarëve në Luginën e Preshevës

Ata thonë se aksionet e xhandarmërisë dhe policisë në kombinim me ato të ushtrisë të udhëhequra nga BIA-së nuk kanë të ndalur ndaj ushtarëve të UÇK-së dhe UÇPMB-së. “Kjo nuk është hera par ku ish-ushtarët e UÇK-së, UÇPMB-së janë cak i sulmit me qëllim të tensionimit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama