Rezultate te kerkimit per termin: +Nuri

Total: 1871
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.547Z

Nuri Seferi eliminohet nga boterori

0 brbr brbrNuri Seferi nuk do te jete ne sfiden qe vendos titullin boteror te peshave te super te mesme per federaten WBO Boksieri 38 8211 vjecar i lindur ne Gostivar eshte mposhtur nga polaku Krzysztof Glowacki i mbeshtetur nga publiku i tijbrbr brbrDueli mes tyre ka zgjatur 12 raunde dhe fituesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.386Z

Krizë presidenciale te Tirana, largohet Nuri

Tirana është zhytur në një krizë donatorësh. Familja Nuri, që përfaqësohet nga Avni Nuri në katërshen e donatorëve rezulton të jetë e tërhequr nga sponsorizimi i mëtejëshm i 23-herë kampioneve. Shkak është bërë zgjedhja e Refik Halilit si presidenti i parë në skemën me rotac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.970Z

Lutfi Nuri eshte sponsori i Tiranes

Lufti Nuri do të jetë sponsori i Tiranës të paktën për sezonin e ardhshëm. Ky zhvillim ka ndodhur mbrëmë, disa orë pas protestës së tifozëve të ekipit para bashkisë. Ende nuk ka asgjë të firmosur mes palëve dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.229Z

Arrestohet dhunuesi i Nuri Medes

brbrArrestohet Dritan Selishta personi i dyshuar si dhunues i administratorit te njesise vendore Tomin ne Diber Nuri Meda Sipas policise i riu eshte vene ne pranga mesditen e se shtunes ne afersi te baneses se tij ne fshatin Brezhdan 34-vjecari Selishta eshte person me precedent te meparshem penal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.332Z

Nuri Seferi premton nokaut

Kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në duelin e tij të radhës, boksieri shqiptar Nuri Seferi shprehet i sigurtë për fitoren e tij përballë kroatit Josip Jalushic, duel i vlefshëm për titullin botëror në versionin GBU në kategorinë kruizer (deri 91 kg). Të dy boksierët ishin përballu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.649Z

Nuri: Sipas rotacionit, eshte radha e Ngjeles

Nje nga kater donatoret e Tiranes, njekohesisht edhe zv/president i FSHF-se, Lutfi Nuri, komentoi suksesin me te fundit te bardhebluve, ekipi ku ai investon prej me shume se dy dekadave. "Ishte nje gezim i vecante. E gjitha familja e madhe e Tiranes festoi dhe me vjen mire qe ekipi yne, e mbylli kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.424Z

Nuri Seferi shpallet Kampion Evrope

Nuri Seferi ka mbrojtur titullin e kampionit evropian në peshat gjysmë të rëndë në versionin WBO. Boksieri profesionist shqiptar fitoi me nokaut në raundin e tretë ndaj belgut Toni Ingelrest, i pamposhtur deri të shtunën e 24 shtatorit. Ky sukses e çon në 25 numrin e fitoreve të Seferit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama