Rezultate te kerkimit per termin: +Nuri

Total: 1871
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.229Z

Arrestohet dhunuesi i Nuri Medes

brbrArrestohet Dritan Selishta personi i dyshuar si dhunues i administratorit te njesise vendore Tomin ne Diber Nuri Meda Sipas policise i riu eshte vene ne pranga mesditen e se shtunes ne afersi te baneses se tij ne fshatin Brezhdan 34-vjecari Selishta eshte person me precedent te meparshem penal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.332Z

Nuri Seferi premton nokaut

Kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në duelin e tij të radhës, boksieri shqiptar Nuri Seferi shprehet i sigurtë për fitoren e tij përballë kroatit Josip Jalushic, duel i vlefshëm për titullin botëror në versionin GBU në kategorinë kruizer (deri 91 kg). Të dy boksierët ishin përballu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.649Z

Nuri: Sipas rotacionit, eshte radha e Ngjeles

Nje nga kater donatoret e Tiranes, njekohesisht edhe zv/president i FSHF-se, Lutfi Nuri, komentoi suksesin me te fundit te bardhebluve, ekipi ku ai investon prej me shume se dy dekadave. "Ishte nje gezim i vecante. E gjitha familja e madhe e Tiranes festoi dhe me vjen mire qe ekipi yne, e mbylli kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.424Z

Nuri Seferi shpallet Kampion Evrope

Nuri Seferi ka mbrojtur titullin e kampionit evropian në peshat gjysmë të rëndë në versionin WBO. Boksieri profesionist shqiptar fitoi me nokaut në raundin e tretë ndaj belgut Toni Ingelrest, i pamposhtur deri të shtunën e 24 shtatorit. Ky sukses e çon në 25 numrin e fitoreve të Seferit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.368Z

“Koncerti” i statusit dhe çingijet e Nuri Beut

Përparim Halili Në filmin “Koncert në vitin ‘36”, ka një personazh plak të lig e komik, që e mbante veten për të parin e vendit e të kuvendit, prej të cilit duhej të merrej mendje e leje për gjithçka. Ai personazh quhej Nuri Beu. E kujtova këtë personazh, nisur prej ngjasimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.853Z

Nuri Seferi, një kampion shqiptar pa nënshtetësi

Mungesa e pasaportës nuk e ndalon boksierin të shpalosë flamurin kuqezi dhe të këndojë himnin shqiptar në çdo ndeshje Nuri Seferi është shembulli tipik se si sportistët elitarë shqiptarë janë braktisur vazhdimisht nga shteti ynë edhe në kërkesat më minimale të mundshme. Në një p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.623Z

Nuri Seferi ne ring kunder Holifilld

Hipoteza Pasi ka fituar titullin e kampionit te Europes ne versionin WBO ne peshen cruiser dueli i ardhshem i Nuri Seferit mund te jete kunder nje emri te madh te boksit boteror. Me 30 dhjetor Tajsoni Shqiptar do te ngjitet ne ringun e Shkupit ne Maqedoni. Kundershtari per kete mbremje ende nuk esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama