Rezultate te kerkimit per termin: +Oasis

Total: 68
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.303Z

Vokalisti i Oasis sulmon Adele: Muzika e saj për pleq

Transmetuar më 10.12.2015 - 14:33 PUBLICITET Adele mund të ketë pushtuar botën me muzikën e vokalin e saj unik, por jo Noel Gallagher, ish-pjesëtarin e grupit britanik, Oasis. Ish-rokeri 48 vjeçar e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.786Z

Oasis, pese vjet larg studiove te regjistrimit

“Oasis” do te shkeputen per pese vjet nga studiot e regjistrimit. Aktiviteti i fundit i grupit do te jete turneu i planifikuar neper stadiume kete vere. Lajmin e beri te ditur britanikja “The Sun”, sipas se ciles raportet mes dy vellezerve Gallagher jane perkeqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.827Z

Liam: Shkrirja e Oasis, vendimi më i duhur

Liam Gallagher ka deklaruar nga SHBA se shkrirja e grupit Oasis ishte vendimi më i mirë që mund të merrej. Vëllai Noel ka bërë promovimin e një linje veshjesh në Neë York nga ku ka theksuar se shkrirja e bandës i ka krijuar lirinë e kërkuar. “Tani ndihem i vetëdijshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.476Z

Ish pjesëtari i Oasis, Noel i favorizuar nga bookmaker

Londër, 14 Tetor NOA - Janë vëllezër, por që kompeticioni mes tyre nuk ka munguar asnjëherë, madje as në kohën kur ishin të bashkuar. Flasim për ish-pjesëtarët e grupit britanik Oasis, vëllezërit Liam dhe Noel Gallagher. Fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.176Z

Liam Gallagher, aktor ne filmin "Powder"

E nisi karrieren si kengetar me grupin Oasis, vazhdoi me fashion designer, ndersa tashme i ka hyre botes se kinemase. Lideri i grupit britanik, Liam Gallagher do marre pjese ne nje film te bazuar ne romanin "Powder" te autorit Kevin Sampson. Sipas tabloidit “The Sun&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.407Z

Maldini, tani i dedikohet modes

Paolo Maldini ka nje pasion te vertete per moden. Kohet e fundit ish-futbollisti ka ndermarre nje projekt pune edhe me liderin e Oasis. Sipas "The Sun", Maldini ka investuar ne «Pretty Green», linjen e veshjeve te firmosur nga Liam Gallagher dhe qe per momentin esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.343Z

Tom Kruiz përballet me Liam Gallager

Gjatë një dokumentari të titulluar “Lord Don’t Slow Me Down”, Liam Gallagher, lideri i grupit “Oasis”, është shprehur me fjalë fyese për Tom Kruis. Këngëtari, me mllef dhe fjalë ofenduese, është shprehur: “E urrej Tom Kruisin. Nuk e duroj dot atë bastard, por edhe Majkëll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama