Rezultate te kerkimit per termin: +Oferta

Meta: total 1000 / total_found 10337 / time 0.005 / keyword[0] oferta / docs[0] 10337 / hits[0] 13245 /
Della Valle: Për Chiesën kam refuzuar oferta marramendëse
  • 2018-09-14

Della Valle: Për Chiesën kam refuzuar oferta marramendëse

Për tu rikthyer në nivelet më të larta të futbollit italian te Fiorentina kanë një projekt të qartë të mos lejojnë për asnjë arsye largimin e lojtarëve më të mirë si Simeone apo Chiesa. Për këtë të fundit skuadrat më të mëdha italiane ishin gati të bënin çmenduri financia

Kuqezinjtë e Panuccit zbresin në fushë, Duka vëzhgon stërvitjen (FOTO)
  • 2018-09-04

Kuqezinjtë e Panuccit zbresin në fushë, Duka vëzhgon stërvitjen (FOTO)

Kombëtarja Shqiptare, nën drejtimin e Christian Panuccit, ka filluar në Durrës stërvitjen e parë, në kuadër të përgatitjes së dy ndeshjeve të Nations League, ndaj Izraelit më 7 dhe Skocisë më 10 Shtator. Fillimisht Panucci grumbulloi të gjithë lojtarët, për të bërë edhe përsh

Vila firmos me Korfuzin: Më bindi projekti dhe kontrata
  • 2018-08-21

Vila firmos me Korfuzin: Më bindi projekti dhe kontrata

Emiliano Vila i befasoi të gjithë duke u zyrtarizuar si afrimi më i ri i Korfuzit në Ligën e Dytë të Greqisë. Mesfushori 30-vjeçar, në një prononcim për Supersport tha se ishte bindur nga projekti i klubit dhe kushtet e kontratës. Jam shumë i lumtur që kjo tratativë u mbyll me sukses

Talebanët sulmojnë autobusët, rrëmbejnë mbi 100 pasagjerë
  • 2018-08-20

Talebanët sulmojnë autobusët, rrëmbejnë mbi 100 pasagjerë

Talebanët kanë marrë peng më shumë se 100 persona, përfshirë gra dhe fëmijë, në një zonë pyjore në veri të Afganistanit. Agresorët kanë ndaluar tre autobusë, që udhëtonin në një rrugë pranon rajonit Khan Abad në drejtim të Kabulit dhe kanë sekuestruar pasagjerët. Sipas shef

Lazio, Kombëtarja dhe e ardhmja, Igli Tare rrëfen gjithçka
  • 2018-08-20

Lazio, Kombëtarja dhe e ardhmja, Igli Tare rrëfen gjithçka

Igli Tare, drejtori sportiv i Lazios ishte i ftuari special i mbrëmjes në Zona Gol. Shqiptari që ka arritur të bëjë mrekulli në një rol të lartë drejtuesi në futbollin italian foli për shumë çështje, për çelësin e suksesit në karrierën e tij, marrëdhënien me presidentin Lotito

Inflacioni paralizon Venezuelën, 14 milionë për të blerë një pulë
  • 2018-08-20

Inflacioni paralizon Venezuelën, 14 milionë për të blerë një pulë

Venezuela po fut reformat ekonomike duke përfshirë edhe kartëmonedhat e reja që i japin fund pesë zerove nga monedha e saj e zmadhuar, ndërsa vendi ka hyrë në betejën më të ashpër me hiperinflacionin. Bankat do të mbyllen të hënën pasi përgatiten për lirimin e “bolívarit sov

Afganistan, lirohen 149 nga 170 pengjet e marra nga talebanët
  • 2018-08-20

Afganistan, lirohen 149 nga 170 pengjet e marra nga talebanët

Talebanët rrëmbyen 170 persona, përfshirë gra dhe fëmijë, në një pritë në Afganistanin verior. Menjëherë ndërhynë forcat qeveritare, të cilat arritën të çlironin 149 pengje. Kryengritësit ndaluan tre autobusë në një rrugë pranë lagjes “Khan Abad” që shkonte për