Rezultate te kerkimit per termin: +Oferta

Meta: total 1000 / total_found 10337 / time 0.005 / keyword[0] oferta / docs[0] 10337 / hits[0] 13245 /
Marrëveshja, taksë për m² jo për tavolinë. Tregtarët të pakënaqur: Beteja vazhdon
  • 2016-03-03

Marrëveshja, taksë për m² jo për tavolinë. Tregtarët të pakënaqur: Beteja vazhdon

Veliaj: Faturat e muajve janar-shkurt do tu llogariten me tarifat e vjetra Shpresa Mezini Veliaj bëri tërheqjen e tij finale, e megjithatë tregtarët kanë mbetur sërish të pakënaqur. Ata theksojnë se taksat mbeten të larta për shpenzimet e tyre, betejë të cilën këmbëngulin se do ta va

Nga astronaut në refugjat: si iu kthye përmbys jeta sirianit
  • 2016-03-03

Nga astronaut në refugjat: si iu kthye përmbys jeta sirianit

Personazh – Në vitin 1987, Muhammed Faris u bë një hero kombëtar pasi shkoi në hapësirë me sovjetikët. Tani ai jeton në mërgim në Turqi dhe ka një mision të ri: të luftojë për njerëzit e kombit të tij, që kanë mbushur rrugët e Europës si refugjatë. Në Siri, Faris

De Biasi pas "Euro 2016", trajner i gjigantit italian?
  • 2016-03-03

De Biasi pas "Euro 2016", trajner i gjigantit italian?

Mediat italiane tashmë kanë filluar të hedhin spekulime për një rikthim të mundshëm të trajnerit të Kombëtares, Xhani De Biazi, në serinë A. Sipas portalit “Romatoday” thuhet se ekziston një mundësi që trajneri i

Nga astronaut në refugjat, si iu kthye përmbys jeta sirianit
  • 2016-03-03

Nga astronaut në refugjat, si iu kthye përmbys jeta sirianit

Personazh – Në vitin 1987, Muhammed Faris u bë një hero kombëtar pasi shkoi në hapësirë me sovjetikët. Tani ai jeton në mërgim në Turqi dhe ka një mision të ri: të luftojë për njerëzit e kombit të tij, që kanë mbushur rrugët e Europës si refugjatë. Në Siri, Faris

No Pic available
  • 2016-03-02

Bashkia zeron taksën e tavolinës dhe rizonon Tiranën, biznesi kundër

Një rizonim i ri i Tiranës dhe zerim i taksës së tavolinës. Ky është produkti i dalë nga raundi i tretë i bisedimeve mes Bashkisë së Tiranës dhe katër përfaqësuesve të biznesit të vogël lidhur me 7 kërkesat e këtyre të fundit për rishikimin e taksave. Në mbyllje të takimit, a