Rezultate te kerkimit per termin: +Oferta

Meta: total 1000 / total_found 10337 / time 0.005 / keyword[0] oferta / docs[0] 10337 / hits[0] 13245 /
Koncesioni i pompave, propozim i pakërkuar i kompanisë që në 2016-ën
  • 2018-09-23

Koncesioni i pompave, propozim i pakërkuar i kompanisë që në 2016-ën

Top Channel mëson se koncesioni i pompave të karburantit është një propozim i pakërkuar që i është bërë qeverisë shqiptare që në vitin 2016. Që në atë kohë projekti u mbajt pezull, ndërsa u miratua 2 muaj më parë. Kompania parashikon një investim rreth 530 mijë euro, ndërsa t

PSG dhe Tottenham synojnë yllin e Celta Vigos
  • 2018-09-20

PSG dhe Tottenham synojnë yllin e Celta Vigos

Stanislav Lobotka mbetet në qendër të merkatos edhe pse zyrtarisht ajo është e mbyllur. Në verë lojtari sllovak pati oferta dhe kërkoi largimin nga Celta Vigo por klubi refuzoi çka solli edhe ftohje të raporteve mes palëve. Është Paris Saint Germain dhe Tottenham që janë gati të bë

Inter-Icardi, kontrata e re ende në ajër
  • 2018-09-20

Inter-Icardi, kontrata e re ende në ajër

Për çdo ndeshje që kalon, duket akoma më i qartë fakti se Mauro Icardi është pika kyçe e skuadrës së Interit. Por, mund të thuhet se ka edhe probleme. Bëhet fjalë për rinovimin e kontratës së argjentinasit, e cila skadon në vitin 2021. Pavarsisht se të dyja palët duken të qeta n

Kushtoi 16 mln lekë, shkolla e re jepet me qira nga bashkia
  • 2018-09-18

Kushtoi 16 mln lekë, shkolla e re jepet me qira nga bashkia

e mesme Katundi i Ri në Bradashesh të Elbasanit është ndërtuar në vitin 2013 me një investim të qeverisë shqiptare që kap vlerën 1.6 milionë lekë. Nga ajo kohë deri më sot, kjo shkollë, e cila ishte planifikuar si shkollë e mesme, nuk i ka hapur asnjëherë dyert. Gazetarët e Fiks

Klosi në Berat: Kemi nevojë për punëtorë të kualifikuar në turizëm
  • 2018-09-17

Klosi në Berat: Kemi nevojë për punëtorë të kualifikuar në turizëm

Berati ka nevojë urgjente për punëtorë të kualifikuar që ti përgjigjen numrit të rritur të turistëve. Apeli i ministrit të Turizmit dhe Mjedisit nga qyteti i Beratit ku uroi fillimin e vitit shkollor në disa shkolla të këtij qyteti. Ministri Klosi tha se këtë vit është dyfishuar nu

Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas viziton Tiranën javën e ardhshme
  • 2018-09-15

Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas viziton Tiranën javën e ardhshme

Javën e ardhshme Tiranën e viziton ministri i Jashtëm Gjerman, Heiko Maas ndërkohë që 15 shtatori përkon me 31-vjetorin e protokollit të bisedimeve mes Shqipërisë dhe RFGJ-së, e cila i hapi rrugë vendosjes zyrtare të marrëdhënieve diplomatike me Gjermaninë, më 2 tetor 1987, njëkoh

Crystal Palace i hap sërish dyert Loftus-Cheek
  • 2018-09-14

Crystal Palace i hap sërish dyert Loftus-Cheek

Nëse Ruben Loftus-Cheek do të largohej nga Chelsea në muajin janar, ai do të ishte i mirëpritur te Crystal Palace. Kështu ka deklaruar trajneri i Shqiponjave, Roy Hodgson i cili i ka hapur dyert një rikthimi të mundshëm të mesfushorit të talentuar anglez. Loftus-Cheek luajti sezonin e ka