Rezultate te kerkimit per termin: +Ohajo

Meta: total 540 / total_found 540 / time 0.000 / keyword[0] ohajo / docs[0] 540 / hits[0] 703 /
No Pic available
  • 2016-06-03

FOTOT/ Tërbimi i babait ndaj vrasësit të vajzës, e sulmon në gjyq para ekzekutimit

Një skenë thuajse si ajo e filmit Koha për të vrarë ku Samuel Jackson ekzekuton me kallashnikov 2 përdhunuesit e vajzës së tij. Pasi nuk duronte dot gjykimin e tyre, ai vendosi ti ekzekutonte. Pak a shumë e njëjta gjë por jo me atë fund dramatik i ka ndodhur një prindi në Ohajo. Mic

Vrasësi-serial qesh në gjyq, babai i një prej viktimave e sulmon (Video)
  • 2016-06-03

Vrasësi-serial qesh në gjyq, babai i një prej viktimave e sulmon (Video)

Michael Madison ka vrarë tre gra në Ohajo në SHBA dhe për këto krime është dënuar me vdekje. Por menjëherë pas seancës, kur një nga prindërit e viktimës kishte kërkuar fjalën, vrasësi ka filluar të qeshë. Një përballje. Një skenë që babai i Shirellda-s nuk ka mundur ta duroj

John Legend, familjar i përkushtuar |FOTO
  • 2016-05-31

John Legend, familjar i përkushtuar |FOTO

Transmetuar më 30.05.2016 - 18:53 Këngëtari John Legend njihet si një person shumë i përkushtuar ndaj familjes. Këtë e tregon edhe fotoja e fundit e postuar në rrjetin social Instagram, ku duket gjyshja së bashku me vajzën

Trump 8211 Clinton perplasen per armet
  • 2016-05-22

Trump 8211 Clinton perplasen per armet

brbrDy rivalet kryesore ne garen per Shtepine e Bardhe Hillary Clinton dhe Donald Trump jane perplasur per nje ceshtje te ndjeshme te drejten e mbajtjes se armeve nga amerikanet Ishte republikani Trump qe sulmoi i pari Clinton gjate takimit te Shoqates Kombetare te Armeve e cila mbeshtet kandidature

John Kasich tërhiqet nga gara presidenciale
  • 2016-05-04

John Kasich tërhiqet nga gara presidenciale

Guverntatori i Ohajos John Kasich, një ndër konkurrentët për kandidat i Partisë Republikane në zgjedhjet për president, po tërhiqet nga gara, duke i hapur rrugë manjatit Donald Trump të marrë emërimin e partisë së tij. Zoti Kasich ishte një ndër 17 konkurrentët që u futën në g

Pensilvania dhe përçarjet e republikanëve
  • 2016-04-29

Pensilvania dhe përçarjet e republikanëve

Gara për të marrë marrë kandidaturën presidenciale të partisë në mesin e republikanëve ka nxjerrë në pah përçarjet e thella brenda saj. Dy kandidatë të jashtëm, Donald Trump dhe Ted Cruz, kanë arritur të fitojnë më shumë gara në zgjedhjet paraprake se sa kandidatët e moderuar

No Pic available
  • 2016-04-22

Shkëmbim zjarri në Ohajo, vriten 7 persona, dyshohet se janë nga e njëjta familje

Të paktën shtatë persona kanë mbetur të vrarë gjatë një shkëmbimi zjarri në një banesë në periferi të Cincinnati, në shtetin amerikan të Ohajos. Lajmi është raportuar nga agjentët e FBI dhe është bërë publik në mediat. Sipas hetimeve të para dyshohet se viktimat janë pjesë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama