Rezultate te kerkimit per termin: +Ohajo

Meta: total 540 / total_found 540 / time 0.000 / keyword[0] ohajo / docs[0] 540 / hits[0] 703 /
Foto/ SHBA, 7 të vrarë në një shkëmbim zjarri në Ohajo
  • 2016-04-22

Foto/ SHBA, 7 të vrarë në një shkëmbim zjarri në Ohajo

Të paktën 7 persona janë vrarë në një banesë në Ohajo të Shteteve të Bashkuara, si pasojë e një breshërie armësh zjarri. Lajmin e bëjnë të ditur mediat amerikane, sipas të cilave, në vendin e ngjarjes kanë mbërritur trupa të shumta policore. Sipas burimeve, forcat e rendit kan

Clinton, Trump fitues në Nju York
  • 2016-04-20

Clinton, Trump fitues në Nju York

Rrjetet televizive amerikane parashikojnë biznesmenin Donald Trump si fitues të garës republikane në shtetin e Nju Jorkut. Votat janë ende duke u numëruar, por sipas parashikimeve, kandidati miliarder duket të ketë fituar me rezultat të thellë. Anketat para mbylljes së qendrave të votim

Femija juaj autik Pergjigjja eshte te syte e tij
  • 2016-04-04

Femija juaj autik Pergjigjja eshte te syte e tij

Transmetuar me 03042016 - 1655 Autizmi mund te jete shpesh i veshtire per tu diagnostikuar Por dy grupe te vecanta studiuesish kane zhvilluar nje teknike te shpejte dhe me te lire me ane te se ciles mund te diagnostikohet nje femije

No Pic available
  • 2016-03-24

Historia e vogëlushes Lizzy që do të takojë Papën para se të humbasë shikimin

Historia që i ka prekur të gjithë. Vajza e vogël, vetëm pesë vjeçe, vjen nga Ohajo dhe është e prekur nga një sëmundje e rrallë gjenetike. Takimi me Papën ishte një dëshirë e madhe e saj. Takimi u fiksua për në 30 mars. Një dritë për të përballuar errësirën që e pret. Vog

Kthen librin në bibliotekë pas 49 vitesh, ja shënimi që lë
  • 2016-03-23

Kthen librin në bibliotekë pas 49 vitesh, ja shënimi që lë

Transmetuar më 23.03.2016 - 13:19 Një burrë, që kishte marrë një libër në bibliotekë para 49 vitesh, e ktheu atë tani, shoqëruar me një shënim. James Phillips, student në Universitetin e

Fansi që la “me gojë hapur” Rihanën në koncert |FOTO
  • 2016-03-22

Fansi që la “me gojë hapur” Rihanën në koncert |FOTO

Transmetuar më 21.03.2016 - 18:15 Këngëtarja Rihanna ka mbetur me gojë hapur në Ohajo, teksa një fans ka kënduar në mënyrë të mrekullueshme një nga këngët e saj gjatë një koncerti të shtunën. Rihana

No Pic available
  • 2016-03-22

Droga, detajet e reja për dy motrat shqiptare trafikante në SHBA

Vajzat, njëra prej të cilave ishte police në Ohajo, e siguronin drogën nga të dashurit e tyre. Ato rrezikojnë deri në 10 vjet burg Dy motra shqiptare që jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë dalë para gjykatës pasi akuzohen për trafik droge. 28-vjeçarja Jonida Aliçka dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama