Rezultate te kerkimit per termin: +Ohajo

Meta: total 540 / total_found 540 / time 0.000 / keyword[0] ohajo / docs[0] 540 / hits[0] 703 /
Clinton asnje problem shendetesor
  • 2016-09-15

Clinton asnje problem shendetesor

brbrHillary Clinton eshte e shendetshme dhe e afte per te sherbyer si presidente e SHBA Me kete deklarate mjekja e kandidates demokrate ka qetesuar amerikanet pas konfirmimit se ish-sekretarja amerikane e Shtetit vuante nga pneumonia Zonja Klinton sipas mjekes vazhdon te permiresohet fizikisht nders

Rikthen librin në bibliotekë pas 49 vitesh
  • 2016-09-12

Rikthen librin në bibliotekë pas 49 vitesh

Transmetuar më 11.09.2016 - 17:22 Ka arritur që të kthej një libër në bibliotekë pas 49 vitesh. Por jo vetëm kaq, burri që rikthehu librin kishte lënë edhe një shënim në të. James Phi

No Pic available
  • 2016-09-10

FOTOT/ Ngjarja horror: Prindërit marrin overdozë kokaine, me djalin e mitur në sediljen e pasme

Kjo ngjarje ka shokuar Amerikën. Dy prindër, përdorues të drogërave të forta, janë gjetur pa ndjenja në makinë me fëmijën e mitur në sediljen e pasme. Çifti kishte marrë overdozë kokaine dhe kishin rënë pa ndjenja duke tmerruar 4-vjeçarin që kishin me vete në makinë. Rhona Pa

Fotot qe tronditen Ameriken
  • 2016-09-10

Fotot qe tronditen Ameriken

brbrNje burre dhe nje grua qe duken si pa ndjenja ne makine Ne sediljen e pasme nje femije Jane foto qe kane tronditur Ameriken deshmi e gjalle e emergjences dramatike te perdorimin masiv te heroines Fotot vijne nga qyteti i East Liverpool ne Ohajo Fotot jane realizuar nga nje polic menjehere sapo

No Pic available
  • 2016-09-10

Policia e Ohajos publikon foto shokuese të prindërve të droguar

Policia në Ohajo vendosi të publikojë një foto shokuese ku duken një çift nën e efektin e heroinës së bashku me fëmijën e tyre 4 vjeç në makinë. Rhonda Pasek, 50 vjec and James Acord, 47 vjeç akuzohen se kanë vënë në rrezik jetën e fëmijës së tyre pasi humbën ndjenjat gjatë

Trump kerkon veting per emigrantet
  • 2016-08-16

Trump kerkon veting per emigrantet

brbrPer te parandaluar rrezikun nga grupet radikale islamike kandidati republikan Donald Trump ka propozuar vetingun ekstrem per emigrantet Duke folur nga Ohajo biznesmeni i njohur tha se kercenimi kryesor me te cilin perballet sot bota dhe Shtetet e Bashkuara te Amerikes eshte lufta ndaj terrorizmi

NBA, LeBron James qëndron tek Cavs për 100 mln $
  • 2016-08-12

NBA, LeBron James qëndron tek Cavs për 100 mln $

Më në fund firma mbërriti: LeBron James është lidhur me Cleveland Cavaliers për 3 vjet të tjera. Të gjithë e dinin që Mbreti nuk do të lëvizte nga Ohajo, para së gjithash pas fitores së titullit të NBA-së qershorin e shkuar, dyshimet qëndronin në lidhje me llojin e marrëveshjes dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama