Rezultate te kerkimit per termin: +Ohajo

Meta: total 540 / total_found 540 / time 0.000 / keyword[0] ohajo / docs[0] 540 / hits[0] 703 /
No Pic available
  • 2016-07-19

FOTOT/ Donald Trump fut në lojë gruan e tij bukuroshe, por

Bashkëshortja e Donald Trump tërhoqi dritat e prozhektorëve mbrëmjen e çeljes së konventës republikane në Ohajo, ku përgjatë një jave do të shtrohen çështje të ndryshme që shqetësojnë amerikanët dhe propozimet për zgjidhjen e tyre sipas këndvështrimit të figurave të rënd

Bashkëshortja e Donald Trump akuzohet për plagjiaturë, kopjoi fjalimin e Michelle Obamës
  • 2016-07-19

Bashkëshortja e Donald Trump akuzohet për plagjiaturë, kopjoi fjalimin e Michelle Obamës

Melania Trump doli në skenë dje në konventën e republikanëve në Ohajo dhe argumentoi se përse burri i saj, miliarderi Donald Trump duhet të jetë presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara. Në fjalimin e parë të rëndësishëm të saj, Melania Trump u fokusua tek ajo që e cilësoi

Konventa e republikaneve ne SHBA
  • 2016-07-19

Konventa e republikaneve ne SHBA

brbrKonventa e republikaneve prej nga Donald Trump do te dale zyrtarisht kandidat per president te SHBA nisi punimet ne Ohajo por gjithe vemendjen ne diten e pare te saj e rrembeu bashkeshortja e tij Fjalimi i Melanie Trump ishte ne disa pjese thuajse identik me fjalimin qe zonja e pare Mishele Oba

No Pic available
  • 2016-06-26

FOTOT/ 10 ndërtesat më të pazakonta të ndërtuara ndonjëherë

Jemi mësuar të shohim ndërtesa të bukura ose shumë të larta, por si këto në foto nuk shohim çdo ditë. Stili dhe forma me të cilat ato janë ndërtuar i bëjnë strukturat më të çuditshme të ndërtuara ndonjëherë, shkruan TO. Ja cilat janë disa prej tyre: 1. Selia Longaberger, Oh

FOTO/ 10 ndërtesat më të pazakonta të ndërtuara ndonjëherë
  • 2016-06-23

FOTO/ 10 ndërtesat më të pazakonta të ndërtuara ndonjëherë

Jemi mësuar të shohim ndërtesa të bukura ose shumë të larta, por si këto në foto nuk shohim çdo ditë. Stili dhe forma me të cilat ato janë ndërtuar i bëjnë strukturat më të çuditshme të ndërtuara ndonjëherë. Ja cilat janë disa prej tyre: 1. Selia Longaberger, Ohajo, SHBA &nbs

Çfarë ka ndodhur më 15 qershor?
  • 2016-06-15

Çfarë ka ndodhur më 15 qershor?

1215 – Mbreti Xhon i Anglisë vë vulën mbi dokumentin Magna Carta (Karta e Madhe) – dokumenti i parë imponuar mbi një Mbret nga një grup vasalësh për të kufizuar me ligj kompetencat e mbretit dhe për të mbrojtur të drejtat e tyre nga pushteti absolut. 1389 – Beteja e Fu

No Pic available
  • 2016-06-04

10 fakte pikante nga jeta e Muhamed Ali, The Greatest

Ai ka luftuar me krokodilët, është përballur me një balenë. Ai ka futur rrufenë në burg. Ai është Muhamed Ali, një nga figurat më të famshme të shekullit 20. Tre herë kampioni i botës për peshat e rënda ka disa fakte dhe histori të çuditshme. Njeriu që tronditi botën është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama