Rezultate te kerkimit per termin: +Olimpiadave

Total: 106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.942Z

Bashkia e Durrësit shpërblen nxënësit më të mirë

26/11/2009  Çelet fondi prej 1,5 milionë lekësh. Çdo nxënës do të përfitojë 20-50 mijë lekë DURRES- Bashkia e Durrësit ka vendosur që të stimulojë edhe nxënësit më të mirë të qytetit. Shpërblimi i nxënësve me rezultate të shkëlqyera në mësime dhe aktivitete të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.186Z

Rusi, sot pasdite nisin LojëratOlimpike, marrin pjesë 2900 atletë

Të tjera rreth shkrimit VD Google ndryshon logon, mbështet LGBT RUSI - Disa orë nga nisja zyrtare e Lojrave Olimpike, që do të zhvillohen në Sochi të Rusisë, Vladimir Putin premton se do të jetë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.001Z

Giggs, rekord me gol

Në moshën 38 vjeçare e 243 ditë, Ryan Giggs është bërë futbollisti më i vjetër në histori të Olimpiadave. Kapiteni uellsian i Britanisë së Madhe e ka festuar me gol, këtë ndeshje, të cilën ‘vendësit’ e fituan ndaj Emirateve të Bashkuara Arabe. Golat tjerë për ekipin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.208Z

Ndizen pishtarët e "Sochi 2014"marrin pjesë 2900 atletë

Të tjera rreth shkrimit FOTO FOTO/ VD/Kalimi i atletëve shqiptarë Tentohet të rrëmbehet avioni, do ta çonte në Sochi Google ndryshon logon përdor ngjyrat e komunitetit LGBT RUSI - Starton në Rusi "Sochi 2014". Në stadiumin olimpik të F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.023Z

Regjisori kinez kërkohet nga policia sepse ka shumë fëmijë

PEKIN - Regjisori i njohur kinez Zhang Yimou, është shpallur në kërkim nga policia për shkak se ka shumë fëmijë. Autoritetet kineze do ta dënojnë regjisorin për shkeljen e ligjit që detyron çiftet të mos kenë më shum&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.136Z

Kate makine parash per ekonomine

Kate Middleton është më e fuqishme se Lojërat Olimpike. Gruaja e ardhshme e princit William mund të sjellë për ekonominë e Mbretërisë më shumë se 2 miliardë stërlina. Kjo shumë jo vetëm në shitjen e mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.437Z

Ja “gjenitë” e matematikës, fizikës dhe kimisë

05/04/2005  Olimpiada Kombëtare e Matematikës Gjatë këtyre dy javëve janë zhvilluar oplimpiada e kimisë, fizikës dhe matematikës, ndërkohë që po vazhdon ajo e biologjisë. Në datat 12 mars, 19 mars dhe 2 prill në mjediset e Fakultetit të Shkencave të Natyrës u zhvilluan fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama