Rezultate te kerkimit per termin: +Omonias

Total: 489
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.454Z

Bollano Regjistrimin do ta bejme vete

Flet kreu i Omonia Te parapergatitur dhe te fabrikuar e ka quajtur kreu i Omonias Bollano procesin e censusit ne diten e skadimit te afatit te tij. Ne nje deklarate per mediat nga kryesia e organizates Omonia ne Sarande Vasil Bollano u shpreh se ne vend qe censusi te zgjidhte problemet i nderlikon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.354Z

Kasimis-protestat në Himarë, shprehje emocionale

    "Ka qenë një shprehje emocionale e disa personave të veçantë". Kështu i ka cilësuar aktet e dhunës ndaj komisariatit të policisë dhe protestave në Himarë zv/ministri i Jashtëm grek Theodhoros Kasimis. Ai ka deklaruar përgjigjen zyrtare të Athinës gjatë një ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.743Z

Barka: Dule e Bollano, jo spekulime me OMONIA

Një pjesë e anëtarëve të shoqatës “Omonia”, të përfaqësuar nga ish-ministri Kosta Barka sulmon kreun e PBDNJ-së, Vangjel Dule dhe kryebashkiakun e Himarës, Vasil Bollano. Me anë një të deklarate për median e këtij fraksioni theksohet se “në një situatë tejet dës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.369Z

Dule shfajesohet per dhunimin e varreve ne Boboshtice

Ai sqaroi se kryqi eshte vene 14 vite me pare ne nder te ushtareve greke te rene gjate Luftes se Dyte Boterore. Ata qe dogjen kurorat ne memorial nuk kane kulture. Jemi te distancuar nga personat qe abuzojne me emrin e Omonias theksoi sot Dule ne konferencen e Omonias te zhvilluar ne Korce. Me tej k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.195Z

Duro: Asgjë alarmante, për Hungarinë jam gati

Mesfushori kuqezi që aktivizohet me Omonian largon çdo dyshim në lidhje me dëmtin e pësuar në mesjavë ndaj M.Sitit \"Mediat qipriote kanë zmadhuar gjithçka. Eshtë e vërtetë që kam pësuar një dëmtim në gju, por nuk ka asgjë serioze. Shumë shpejt do të jem në fushë.\

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.221Z

"Omonia", dështon ballafaqimi i rivalëve

Për herë të parë është tentuar të shkurtohen distancat e komunikimit mes dy rrymave të krijuara prej kohësh në organizatën e minoritetit etnik grek "Omonia". Bollano e Dule kanë qenë dje përballë me grupin Ksera e Barka dhe me mbështetësit e tyre. Mbledhja e radhës së këshillit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.264Z

Tavo dhe Barka Censusi po deshton

Anketuesit bejne presion. Thirrja e Omonias per bojkot ka peshtjelluar minoritetin Dy deputeteve te minoritetit grek Vangjel Tavo aktualisht nenkryetar i Parlamentit shqiptar dhe ish-ministri Kosta Barka kane dale dje me nje deklarate te perbashket per shtyp me ane te se ciles nga njera ane akuzojne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama