Rezultate te kerkimit per termin: +Omonias

Total: 489
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.264Z

Tavo dhe Barka Censusi po deshton

Anketuesit bejne presion. Thirrja e Omonias per bojkot ka peshtjelluar minoritetin Dy deputeteve te minoritetit grek Vangjel Tavo aktualisht nenkryetar i Parlamentit shqiptar dhe ish-ministri Kosta Barka kane dale dje me nje deklarate te perbashket per shtyp me ane te se ciles nga njera ane akuzojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.325Z

I arratisuri nga burgu grek me helikopter fshihet në Shqipëri

Forcat speciale të Policisë së Athinës kanë zbarkuar në kufirin shqiptaro-grek, pasi dyshohet se i shumëkërkuari Vasilis Paleokostas, është strehuar në Shqipëri.Bëhet fjalë për arratisjen spektakolare që ndodhi në burgun e Athinës, ku shqiptari Alket Rizai bashkë me grekun Paleoko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.382Z

Vrapi drejt Omonias ne Qipro

Endri Vrapi, mbrojtesi i kombetares shqiptare pritet te largohet nga skuadra aktuale, Elbasani drejt Omonia Nikosia te Qipros, ekip ne te cilin luan Klodian Duro. Duket se futbollisti ka arritur nje marreveshje paraprake. Nje levizje e tille duket e diktuar edhe deshira per te luajtur ne nivele me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.531Z

Kërkuam të dilnim më vete, përgjegjësia e gjitha e Vangjel Dules

17/05/2009  Kreu i “Omonias” për Gjirokastrën Spiro Ksera skeptik për marrëveshjen PBDNJ-PS Kalimi i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut në koalicionin politik të drejtuar nga Partia Socialiste ka trazuar ndjeshëm situatën brenda kësaj force politike. Organizata “Om

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.506Z

Fillon me shtyrje gjyqi i “Boboshtices”

Procesi Procesi gjyqësor për tre të akuzuarit për skandalin e dhunimit të varreve të fshatit Boboshticë është shtyrë qysh në seancën e tij të parë. Kreu i “Omonias” në Korçë, Naum Disho dhe dy pun&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.560Z

Fillon me shtyrje gjyqi i “Boboshticë s”

Procesi Procesi gjyqësor për tre të akuzuarit për skandalin e dhunimit të varreve të fshatit Boboshticë është shtyrë qysh në seancën e tij të parë. Kreu i “Omonias” në Korçë, Naum Disho dhe dy pun&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:00.382Z

Dule i PBDNJ-se kritik me PS-ne Emergjenca kerkon solidaritet

Qendrimi Bollano kerkon nga shteti njohjen e veteregjistrimit te minoritetit I pranishem ne qytetin e Gjirokastres ne aktivitetet e organizuara ne 20-vjetorin e krijimit te Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut kryetari i PBDNJ-se dhe njekohesisht deputeti i Parlamentit shqiptar Vangjel Dule ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama