Rezultate te kerkimit per termin: +Operacionet

Total: 8690
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.885Z

QSUT, mungon uji, bllokohen operacionet e zemrës

  Kirurgu i Kardiologjisë, Alushani pohon se mjekët nuk mbajnë përgjegjësi për jetën e pacientëve. Drejtoria të marrë masa Operacionet e zemrës janë bllokuar. Shkak për këtë është bërë mungesa e ujit në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Alarmin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.166Z

Bllokohen operacionet e zemrës, pacientët drejt vdekjes

  Kirurgët e Kardio-Kirurgjisë japin alarmin për situatën tragjike. Mund të shpëtojmë edhe 4 pacientë pasi mungon Protamina Skandal në QSUT Pacientët që kanë nevojë për të realizuar ndërhyrje kirurgjikale në zemër rrezikojnë të humbasin jetën. Shkak për këtë është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.509Z

Larg nga operacionet plastike

Nga Express me 01 dhjetor 2010 ne ora 1051 George Clooney mendon se njerezit nen moshe 30-vjecare qe nuk jane te lumtur nese bejne ndonje operacion plastik. Ai thote se eshte e tmerrshme nese operacionet plastike behen ne moshe te re sepse mund te kete probleme pasi te plaken. 147Ne fillim do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.742Z

QSUT, pezullohen operacionet te Kirurgjia

SHKRUAN: Jonida Tashi 04-05-2011 11:54Pezullohen operacionet te Kirurgjia e Përgjithshme në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Kirurgë dhe mjekë pranë Pavijonit të Kirurgjisë së Përgjithshme bëjnë të ditur se dje në këtë shërbim nuk është kryer asnjë nga ndërh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.636Z

Ndërpriten operacionet e planifikuara në Spitalin Ushtarak

Mjekët kanë ndërprerë të gjitha operacionet e planifikuara në Spitalin Ushtarak gjatë ditës së sotme në shenjë proteste ndaj akuzave që bëhen ndaj tyre, duke i konsideruar ‘vrasës’. Sipas burimeve operacionet vazhdojnë vetëm për rastet urgjente. Mjekët protestojnë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.356Z

Operacionet antidroge ne vend

brbrRreth 18500 rrenje kanabis jane asgjesuar gjate 24 oreve ne operacionet e policise kunder kultivimit te bimeve narkotike Policia e Gjirokastres ne bashkepunim me efektivat e policise se Tepelenes dhe me Forcat e Nderhyrjes se Shpejte kane arritur te zbulojne dhe asgjesojne me djegie rreth 16300

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.270Z

Operacionet plastike, sa kushton të bëhesh e bukur

Deri ku do të ishit të gatshëm të shkonit për t’u dukur më të bukur? Sa do të rrezikoni për të qenë të tillë? Një sërë pyetjesh që ngrihen në mendjen e një vajze e cila nuk ndihet mirë me atë çka i ka dhuruar natyra. Por edhe për këtë ka një zgjidhje. Bisturia. Operacione

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama