Rezultate te kerkimit per termin: +Operacionet

Total: 8690
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.213Z

Vapa, shtyhen operacionet në Elbasan

Elbasan- Shtyhen operacionet e planifikuara në spitalin kirurgjik të Elbasanit. Shkak është bërë stina e nxehtë e verës dhe tërheqja e vetë pacientëve për kryerjen e operacionit. Shefi i pavijonit kirurgjik Agron Braho bën të ditur se nga analizat e kryera në bllokun e sallave të o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.690Z

E penduar për operacionet plastike

Përfundimisht, në moshën 91 vjeçare, nëna e Sylvester Stallone është penduar për operacionet e shumta plastike, të cilat më parë e nxirnin më të bukur. Jackie Stallone është penduar në moshën 91- vjeçare për kirurgjinë estetike. Astrologia e famshme tha se operacionet e shumta pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.061Z

Marrëveshje për operacionet civile e ushtarake

BRUKSEL- Bashkimi Evropian ka nënshkruar sot një marrëveshje me vendin tonë për pjesëmarrje të Shqipërisë në operacionet evropiane ushtarake dhe civile. Kjo marrëveshje përbën një hap tjetër përpara në marrëdhëniet midis BE-së dhe Shqipërisë,” tha Pierre Vimont, Sekretari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.400Z

FSK-ja filloi operacionet e deminimit

Kompania e Deminimit (KD) të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), sot, ka filluar operacionet për deminim humanitar dhe pastrim të fushëbetejave (BAC) në tri lokacione të ndryshme, ku është paraparë fillimi ose edhe vazhdimi i punës për pastrimin e fushave të minuara dhe fushëbetej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.755Z

QSUT, reduktohen operacionet

Stina e verës ndikon që operacionet jo emergjente të reduktohen ne QSUT. Nën drejtori i Qendrës Spitalore Universitare të Tiranës , Xheladin Draçini sqaron se për shkak të frikës nga infeksionet që mund të vijnë prej temperaturave të larta, por edhe për faktin se një pjesë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.552Z

SHBA - Afganistan marreveshje per operacionet gjate nates

Qeveria afgane ka arritur nje marreveshje me Shtetet e Bashkuara ku kerkohet zyrtarisht qe operacionet gjate nates te drejtohen nga afganet dhe qe i jep zyrtareve lokale autoritetin per te marre vendime lidhur me to.Ministri afgan i Mbrojtjes Abdul Rahim Wardak dhe komandanti  i forcave amerikane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.116Z

NATO redukton operacionet në Afganistan

Misioni i NATO-s në Afganistan ka njoftuar se tani e tutje do të reduktojë operacionet e përbashkëta me forcat afgane të sigurisë.Komanda e ISAF-it në Afganistan citoi një rritje të sulmeve të ushtarëve vendas ndaj forcave të NATO-s dhe ngjarje të lidhura me reagimet ndaj filmit anti-I

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama