Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioneve +Speciale

Total: 1266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.354Z

Shkarkohen pa asnjë motiv 16 efektivë të Operacioneve Speciale

TIRANE-Nuk ka mjaftuar mospagesa për 12 muaj të orëve shtesë dhe dietave, por gjatë mesditës 16 oficerëve të seksionit të operacioneve speciale në Drejtorinë e Policisë e Tiranës iu është komunikuar lirimi nga detyra me urdhër të drejtorit të Policisë së Tiranës me propozim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.576Z

Përgjimi/ Shefi i Operacioneve Speciale, Alban Ahmeti, mori 4 mijë euro për transferimin e një polici

Tiranë - Hamëz Demushi, polici që u kap me 3.6 kilogram heroinë pak javë më parë në Tiranë kishte paguar 4 mijë euro për të lëvizur nga Komisariati Nr3 për në Sektorin e Operacioneve Speciale. I kishte paguar këto para tek shefi i kësaj njësie, Alban Ahmeti, që tashmë rezulton i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.084Z

Policia nis hetimet për '21 Janarin', merren në pyetje ish-efektivët e operacioneve speciale

TIRANE- Drejtoria e Standarteve në Policinë e Shtetit ka nisurt hetimet për rolin që kanë pasur ish-policët e operacioneve speciale, gjatë protestës së ‘21 Janarit’. Mësohet se ish-policët e operacioneve speciale janë marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.183Z

U akuzua për korrupsion, në detyrë ish-shefi i operacioneve speciale

Çështja Prokuroria pushoi hetimet për Alban Ahmetajn, emërohet tek Interpoli. PD-ja akuzon Tahirin, replikon ministria Një ish-oficer i lartë i policisë shqiptare, i pezulluar për shkak të nisjes së hetimeve nga prokuroria për korrupsion, është rikthyer në detyrë. Albano Ahmetaj ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.137Z

Rinisin hetimet për 21 Janarin, pyeten 36 efektivët e operacioneve speciale

Hetimet për ngjarjen e 21 Janarit 2011 ku mbetën të vrarë katër protestuesit, Faik Myrtaj, Ziver Veizi, Aleks Nika dhe Hekuran Deda ka që prej muajit Mars që ka rifilluar hetimet sërish. Drejtoria e Standardeve në Policinë e Shtetit ka thirrur për të dëshmuar ish-efektivët e seksionit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.084Z

Policia nis hetimet për '21 Janarin', pyeten ish-efektivët e operacioneve speciale

TIRANE- Drejtoria e Standardeve në Policinë e Shtetit ka thirrur për të dëshmuar ish-efektivët e seksionit të operacionave speciale në drejtorinë e policisë Tiranë. Qëllimi i marrjes në pyetje është plani i vendosja se tyre dhe roli që kanë patur gjatë protestës së ‘21 Jana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.585Z

PD denoncon lirimin nga detyra te 16 oficereve te operacioneve speciale

Partia Demokratike ka denoncuar sot lirimin nga detyra pa asnjë motiv të 16 efektivëve të operacioneve speciale. Nëpërmjet një deklarate për mediat deputeti demokrat Arben Ristani është shprehur se akte të tilla duhet të ndalen sa nuk ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama