Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioneve +Speciale

Total: 1265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.358Z

Operacionet, hetimet speciale arrestojne te dyshuarit

TIRANE - Futja e metodave te reja ne punen e Policise se Shtetit kane sjelle dhe rezultatet e tyre, gjate muajve te pare te ketij viti. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit, kane bere te ditur se, perdorimi i metodave speciale hetimore nga policia dhe prokuroria, kane ridimensionuar punen e ketyre s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.030Z

Pas disa operacioneve të dështuara, policia arreston gjobëvënësit e biznesmenit

Tre të rinjtë nga Lushnja, Elis Taullai, Elis Bilimani dhe Lorenc Bilani kanë kërcënuar me vdekje Josif Çukon: Jep 100 milion lekë të mbetesh gjallë Nga Lindita Çela   Për më shumë se një muaj jeta ka qenë një ferr i vërtetë për biznesmenin e mishit, Josif Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.326Z

Maqedoni, forcat speciale bastisin 20 shtepi

Forcat speciale te policise se Maqedonise, ne oret e para te mengjesit te sotem kane kryer nje seri kontrollesh blic, ne shtepite e 20 familjeve shqiptare ne zona te ndryshme te vendit. Lajmin e bejne te ditur mediat maqedonase, sipas te cilave per momentin nuk dihet arsyeja e ketyre ope

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.104Z

Artan Hoxha: Si u shpëtoi Klement Balili 4 operacioneve policore

Klement Balili, i njohur si Eskobari i Ballkanit gjendet ne Shqiperi. Keshtu eshte shprehur gazetari i News 24, Artan Hoxha, ne emisionin Kjo Jave. Hoxha tha se Balili gjendet ne Shqiperi dhe se nuk ka tentuar te largohet jashte vendit. Nderkohe, diten e sotme, Policia ka kryer nje operacion per kap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.958Z

Kosove ne pranga komandanti i njesise speciale

Bekim Suma komandant i njësisë speciale në Policinë e Kosovës në Ferizaj është arrestuar bashkë me tre policë të tjerë. Të arrestuarit janë të gjithë nga Njësia Speciale që konsiderohet si një prej shtylla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.576Z

Obama: 250 forca speciale kundër ISIS në Siri

Presidenti i Shteteve të Bashkuara Barack Obama tha sot në Gjermani se do të miratojë dislokimin e deri 250 trupave të tjera nga Forcat Speciale në Siri, për të konsoliduar përparimin e arritur kundër Shtetit Islamik. Po sot zoti Obama takohet me udhëheqës të Francës, Britanisë, Gjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.455Z

Planifikimi, ndryshojnë rregullat për kryerjen e operacioneve në QSUT

Ministri Vasili, urdhër të ri për planifikimin e ndërhyrjeve kirurgjikale Jonida Tashi Ndryshojnë rregullat për kryerjen e ndërhyrjeve kirurgjikale në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Ditën e djeshme, ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili, ka nxjerrë një urdhër t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama