Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioneve +Speciale

Total: 1265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.084Z

Policia nis hetimet për '21 Janarin', pyeten ish-efektivët e operacioneve speciale

TIRANE- Drejtoria e Standardeve në Policinë e Shtetit ka thirrur për të dëshmuar ish-efektivët e seksionit të operacionave speciale në drejtorinë e policisë Tiranë. Qëllimi i marrjes në pyetje është plani i vendosja se tyre dhe roli që kanë patur gjatë protestës së ‘21 Jana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.585Z

PD denoncon lirimin nga detyra te 16 oficereve te operacioneve speciale

Partia Demokratike ka denoncuar sot lirimin nga detyra pa asnjë motiv të 16 efektivëve të operacioneve speciale. Nëpërmjet një deklarate për mediat deputeti demokrat Arben Ristani është shprehur se akte të tilla duhet të ndalen sa nuk ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.658Z

Operacionet speciale, për trajnim te reparti RENEA

Stërvitja ka të bëjë me përmirësimin e tyre në arrestime, me qëllim parandalimin e ngjarjeve të rënda kriminale Ngjarjet e ndryshme dhe incidentet me oficerët e operacioneve speciale, detyrojnë drejtuesit e policisë që t’i dërgojnë ata për trajnim te reparti RENEA. Bëhet fja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.318Z

Oketa: Forcat speciale, repart elitë

 Përvjetori i 10-të i krijimit të Batalionit të Operacioneve Speciale të Forcave tona të Armatosura, (BOS), u përkujtua dje  me një ceremoni të zhvilluar në Regjimentin Komando në Zall- Herr. Në ceremoni merrnin pjesë ministri i Mbrojtjes, Gazmend Oketa, shefi i Shtabit të P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.585Z

PD denoncon lirimin nga detyra të 16 oficerëve të operacioneve speciale

TIRANE - Partia Demokratike denoncoi sot lirimin nga detyra, sipas saj, pa asnjë motiv, të 16 oficerëve të sektorit të operacioneve speciale, të trajnuar nga organizatat partnere më prestigjioze ndërkombëtare si FBI, ICITAP, PAMEBA, OSBE dhe nga ekspert&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.929Z

Një strukturë speciale për policinë e Tiranës

Nuk jan pamje reale nga skenat e ndonj pengmarrje, por nj demostrim i forcave speciale t repartit RENEA, nj nga forcat m elitare q ka policia shqiptare. Jan pikrisht ato q ndrhyn pr zgjidhjen e nj konflikti, pr arrestimet e personave me rrezikshmri t lart si dhe pr operacione q krkojn nivel t lart f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.358Z

Operacionet, hetimet speciale arrestojne te dyshuarit

TIRANE - Futja e metodave te reja ne punen e Policise se Shtetit kane sjelle dhe rezultatet e tyre, gjate muajve te pare te ketij viti. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit, kane bere te ditur se, perdorimi i metodave speciale hetimore nga policia dhe prokuroria, kane ridimensionuar punen e ketyre s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama