Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioneve +Speciale

Total: 1265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.658Z

Operacionet speciale, për trajnim te reparti RENEA

Stërvitja ka të bëjë me përmirësimin e tyre në arrestime, me qëllim parandalimin e ngjarjeve të rënda kriminale Ngjarjet e ndryshme dhe incidentet me oficerët e operacioneve speciale, detyrojnë drejtuesit e policisë që t’i dërgojnë ata për trajnim te reparti RENEA. Bëhet fja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.318Z

Oketa: Forcat speciale, repart elitë

 Përvjetori i 10-të i krijimit të Batalionit të Operacioneve Speciale të Forcave tona të Armatosura, (BOS), u përkujtua dje  me një ceremoni të zhvilluar në Regjimentin Komando në Zall- Herr. Në ceremoni merrnin pjesë ministri i Mbrojtjes, Gazmend Oketa, shefi i Shtabit të P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.585Z

PD denoncon lirimin nga detyra të 16 oficerëve të operacioneve speciale

TIRANE - Partia Demokratike denoncoi sot lirimin nga detyra, sipas saj, pa asnjë motiv, të 16 oficerëve të sektorit të operacioneve speciale, të trajnuar nga organizatat partnere më prestigjioze ndërkombëtare si FBI, ICITAP, PAMEBA, OSBE dhe nga ekspert&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.929Z

Një strukturë speciale për policinë e Tiranës

Nuk jan pamje reale nga skenat e ndonj pengmarrje, por nj demostrim i forcave speciale t repartit RENEA, nj nga forcat m elitare q ka policia shqiptare. Jan pikrisht ato q ndrhyn pr zgjidhjen e nj konflikti, pr arrestimet e personave me rrezikshmri t lart si dhe pr operacione q krkojn nivel t lart f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.358Z

Operacionet, hetimet speciale arrestojne te dyshuarit

TIRANE - Futja e metodave te reja ne punen e Policise se Shtetit kane sjelle dhe rezultatet e tyre, gjate muajve te pare te ketij viti. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit, kane bere te ditur se, perdorimi i metodave speciale hetimore nga policia dhe prokuroria, kane ridimensionuar punen e ketyre s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.030Z

Pas disa operacioneve të dështuara, policia arreston gjobëvënësit e biznesmenit

Tre të rinjtë nga Lushnja, Elis Taullai, Elis Bilimani dhe Lorenc Bilani kanë kërcënuar me vdekje Josif Çukon: Jep 100 milion lekë të mbetesh gjallë Nga Lindita Çela   Për më shumë se një muaj jeta ka qenë një ferr i vërtetë për biznesmenin e mishit, Josif Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.326Z

Maqedoni, forcat speciale bastisin 20 shtepi

Forcat speciale te policise se Maqedonise, ne oret e para te mengjesit te sotem kane kryer nje seri kontrollesh blic, ne shtepite e 20 familjeve shqiptare ne zona te ndryshme te vendit. Lajmin e bejne te ditur mediat maqedonase, sipas te cilave per momentin nuk dihet arsyeja e ketyre ope

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama