Rezultate te kerkimit per termin: +Operacioneve +Speciale

Total: 1266
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.585Z

PD denoncon lirimin nga detyra të 16 oficerëve të operacioneve speciale

TIRANE - Partia Demokratike denoncoi sot lirimin nga detyra, sipas saj, pa asnjë motiv, të 16 oficerëve të sektorit të operacioneve speciale, të trajnuar nga organizatat partnere më prestigjioze ndërkombëtare si FBI, ICITAP, PAMEBA, OSBE dhe nga ekspert&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.929Z

Një strukturë speciale për policinë e Tiranës

Nuk jan pamje reale nga skenat e ndonj pengmarrje, por nj demostrim i forcave speciale t repartit RENEA, nj nga forcat m elitare q ka policia shqiptare. Jan pikrisht ato q ndrhyn pr zgjidhjen e nj konflikti, pr arrestimet e personave me rrezikshmri t lart si dhe pr operacione q krkojn nivel t lart f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.358Z

Operacionet, hetimet speciale arrestojne te dyshuarit

TIRANE - Futja e metodave te reja ne punen e Policise se Shtetit kane sjelle dhe rezultatet e tyre, gjate muajve te pare te ketij viti. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit, kane bere te ditur se, perdorimi i metodave speciale hetimore nga policia dhe prokuroria, kane ridimensionuar punen e ketyre s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.030Z

Pas disa operacioneve të dështuara, policia arreston gjobëvënësit e biznesmenit

Tre të rinjtë nga Lushnja, Elis Taullai, Elis Bilimani dhe Lorenc Bilani kanë kërcënuar me vdekje Josif Çukon: Jep 100 milion lekë të mbetesh gjallë Nga Lindita Çela   Për më shumë se një muaj jeta ka qenë një ferr i vërtetë për biznesmenin e mishit, Josif Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.326Z

Maqedoni, forcat speciale bastisin 20 shtepi

Forcat speciale te policise se Maqedonise, ne oret e para te mengjesit te sotem kane kryer nje seri kontrollesh blic, ne shtepite e 20 familjeve shqiptare ne zona te ndryshme te vendit. Lajmin e bejne te ditur mediat maqedonase, sipas te cilave per momentin nuk dihet arsyeja e ketyre ope

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.104Z

Artan Hoxha: Si u shpëtoi Klement Balili 4 operacioneve policore

Klement Balili, i njohur si Eskobari i Ballkanit gjendet ne Shqiperi. Keshtu eshte shprehur gazetari i News 24, Artan Hoxha, ne emisionin Kjo Jave. Hoxha tha se Balili gjendet ne Shqiperi dhe se nuk ka tentuar te largohet jashte vendit. Nderkohe, diten e sotme, Policia ka kryer nje operacion per kap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.958Z

Kosove ne pranga komandanti i njesise speciale

Bekim Suma komandant i njësisë speciale në Policinë e Kosovës në Ferizaj është arrestuar bashkë me tre policë të tjerë. Të arrestuarit janë të gjithë nga Njësia Speciale që konsiderohet si një prej shtylla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama