Rezultate te kerkimit per termin: +Opinion

Total: 9449
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.668Z

"Opinion", viti i dymbedhjete

Gazetari dhe analisti Blendi Fevziu eshte ne pergatitjet e fundit per te nisur transmetimin ne format te ri, te emisionit tashme 12-vjecar, "Opinion". Programi jo vetem politik do te transmetohet gjate sezonit televiziv 2008-2009, kater here ne jave dhe vjen me risi te cilat e bejne dhe me atraktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.433Z

Berisha per Lubonjen ne Opinion

Pas imazheve te shfaqura ne Opinion ne puntaten ON-OFF, ku analisti Fatos Lubonja pati nje reagim te ashper ne disktutimin per armet kimike, ka reaguar ish kryeministri Sali Berisha. Ne profilin e tij ne Facebook, Berisha shkruan se shperthimi i Lubonjës në emisionin "Opinion" n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.442Z

Revista letrare pa opinion

Ballsor Hoxha Revista letrare është për të krijuar opinion. Jo për të vlerësuar dhe as për të gjykuar, por  për të udhëzuar rrjedhat dhe trafikun e letërsisë edhe botërore edhe asaj shqiptare. Dhe kjo nuk arrihet vetëm me përpjekjen e përbashkët të shkrimtarëve, kritikëve, stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.883Z

Reforma, KiE i kërkoi opinion Venecias

Pak ditë më parë, Këshilli i Europës, i kërkoi mendim Komisionit të Venecias për përmirësimet e mundshme që klasa politike shqiptare duhet të ndërmarrë, lidhur me legjislacionin e zgjedhjeve. Në faqen zyrtare të Këshillit të Europës, u njoftua se Sekretari i Përgjithshëm Thorbor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.959Z

Reforma, KIE i kërkoi opinion Venecias

Pak ditë më parë, Këshilli i Europës, i kërkoi mendim Komisionit të Venecias për përmirësimet e mundshme që klasa politike shqiptare duhet të ndërmarrë, lidhur me legjislacionin e zgjedhjeve. Në faqen zyrtare të Këshillit të Europës, u njoftua se Sekretari i Përgjithshëm Thorbor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.960Z

Kryeministri Edi Rama sonte ne Opinion

0 brbr SSSAbrASS brbrKryeministri Edi Rama do te jete mbremjen e sotme i ftuar ne emisionin Opinion te gazetarit Blendi Fevziubrbr brbrNe oren 2100 do te nise nje interviste e drejteperdrejte ne Tv Klan ku Kryeministri do te jape pergjigje per disa ceshtje te rendesishme te aktualitetit politik por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.946Z

Josip Kuzhe rrëfehet në Opinion

Traineri i Kombëtares Josip Kuzhe ishte i ftuari i gazetarit Blendi Fevziu në “Opinion” në një intervistë të gjatë rreth jetës, karrierës dhe punës së tij me përfaqësuesen shqiptare të futbollit. Kuzhe ka folur për të shkuarën e tij, familjen, dhe ëndrat që ka me skuad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama