Rezultate te kerkimit per termin: +Opinion

Total: 9449
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.442Z

Revista letrare pa opinion

Ballsor Hoxha Revista letrare është për të krijuar opinion. Jo për të vlerësuar dhe as për të gjykuar, por  për të udhëzuar rrjedhat dhe trafikun e letërsisë edhe botërore edhe asaj shqiptare. Dhe kjo nuk arrihet vetëm me përpjekjen e përbashkët të shkrimtarëve, kritikëve, stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.883Z

Reforma, KiE i kërkoi opinion Venecias

Pak ditë më parë, Këshilli i Europës, i kërkoi mendim Komisionit të Venecias për përmirësimet e mundshme që klasa politike shqiptare duhet të ndërmarrë, lidhur me legjislacionin e zgjedhjeve. Në faqen zyrtare të Këshillit të Europës, u njoftua se Sekretari i Përgjithshëm Thorbor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.959Z

Reforma, KIE i kërkoi opinion Venecias

Pak ditë më parë, Këshilli i Europës, i kërkoi mendim Komisionit të Venecias për përmirësimet e mundshme që klasa politike shqiptare duhet të ndërmarrë, lidhur me legjislacionin e zgjedhjeve. Në faqen zyrtare të Këshillit të Europës, u njoftua se Sekretari i Përgjithshëm Thorbor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.960Z

Kryeministri Edi Rama sonte ne Opinion

0 brbr SSSAbrASS brbrKryeministri Edi Rama do te jete mbremjen e sotme i ftuar ne emisionin Opinion te gazetarit Blendi Fevziubrbr brbrNe oren 2100 do te nise nje interviste e drejteperdrejte ne Tv Klan ku Kryeministri do te jape pergjigje per disa ceshtje te rendesishme te aktualitetit politik por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.946Z

Josip Kuzhe rrëfehet në Opinion

Traineri i Kombëtares Josip Kuzhe ishte i ftuari i gazetarit Blendi Fevziu në “Opinion” në një intervistë të gjatë rreth jetës, karrierës dhe punës së tij me përfaqësuesen shqiptare të futbollit. Kuzhe ka folur për të shkuarën e tij, familjen, dhe ëndrat që ka me skuad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.512Z

Berisha komenton intervisten e Edi Rames ne Opinion

Normal apo i sëmurë. Kështu e nis postimin në FACEBOOK, ish-kryeministri Sali Berisha, teksa komenton intervistën e Edi Ramës në “Opinion”. Berisha kujton se Edi Rama, ka kërkuar ndëshkimin e ish-ministrit të Mbrojtjes Arben Imami. Berish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.935Z

1 milionë shqiptarë, opinion pozitiv për Enver Hoxhën!!!

Nga Eduard Zaloshnja Nga një sondazh i publikuar ditët e fundit nga zyra e OSBE-së në Tiranë, rezultonte se 45% e shqiptarëve mbi moshën 16 vjeç mendojnë se Enver Hoxha ka luajtur rol pozitiv në historinë e Shqipërisë. E përkthyer në numër banorësh, kjo përqindje na tregon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama