Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +News

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.827Z

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.826Z

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.192Z

Ora News-IPR Marketing, exit poll për zgjedhjet

Pas tre sondazhesh të suksesshme, televizioni Ora News dhe kompania e njohur italiane e sondazheve IPR Marketing kanë nënshkruar një kontratë të re për realizimin e një sondazhi tjetër në datën 22 qershor dhe realizimin e një exit polli datën e zgjedhjeve. Kontrata është nënshkruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.516Z

Shumë urime për Ora News, vlerësim stafit

Televizioni Ora News, pas një pune një javore e cila nisi ditën e 28 qershorit me transmetimin maratonë të plot 100 orëve transmetim Live merr edhe frytet e saj. Një transmetim që sigurisht siparin e tij e ka tek përgatitja 1 vjeçare e të gjithë stafit të televizionit Ora News e c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.918Z

Studentët e gazetarisë vizitojnë RTV "Ora News"

Rreth 40 studente të gazetarisë të vitit të dytë nga Universiteti Shkodrës vizituan ambjentet e Radio Televizionit "Ora News". Studentët pas përfunimit të vizitës së tyre deklaruan se ambjentet e radio-Televizioni "Ora News" ishin me të vërtetë mbresëlënëse krah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.753Z

Hakersat serbe sulmojne faqen e Ora News

Faqja e internetit te televizionit Ora News, hapur vetem pak jave me pare, ka dale dje jashte funksioni pasi dyshohet se eshte sulmuar nga hakersa serbe. Ne momentin qe klikohet adresa ne web e ketij televizioni, www.ora-news.com, ne vend qe ne ekran te shfaqet faqja e pare qe pasqyron lajmet e tele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.827Z

ORA NEWS sfidon, nis e para trasmetimin maratonë

Radio Televizioni Ora News ka sfiduar duke nisur e para në orën 06.00 trasmetimin maratonë të zgjedhjeve parlamentare 2017. Me një studio moderne kushtuar procesit elektoral, kamerat e ORA News kanë sjellë në ekranin të parat atmosferën e qëndrave të votimit, para se të hapeshin dyert p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama