Rezultate te kerkimit per termin: +Ora +News

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.569Z

Ora News,fiton çmimin e informacionit

Televizioni Ora News fiton çmimin e parë të artë për shpejtësinë dhe cilësinë e informacionit në panairin "Klik Ekspo Grup. Çmimi është ndarë nga Presidenti i Republikës Bamir Topi dhe iu dorëzua Presidentit tw Ora News, Ylli Ndroqi. Presidenti Topi ka vizituar dhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.253Z

“Ora News” me pamje ekskluzive

 Televizioni “Ora News” arriti dje të hyjë në sallën e Pallatit të Kongreseve, aty ku censura kishte ndaluar ndjekjen nga ana e mediave të punimeve të këtij kongresi. Edhe pse selia rozë kishte marrë masa të forta ruajtje dhe blindimi të sallës së kongresit, me disa ro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.473Z

Ora News-IPR Marketing, sondazhe për zgjedhjet

 “Ora News” ka nënshkruar kontratën me kompaninë më të madhe italiane të sondazheve të opinionit IPR Marketing, për të publikuar katër sondazhe për zgjedhjet si dhe të realizojë një exit poll të IPR Marketing. Drejtori i Përgjithshëm i “Ora News”, Alfred

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.241Z

"Ora News", filmon ekskluzivisht kongresin e PS-së

Edhe pse kongresi i Partisë Socialiste u zhvillua me dyer të mbyllura, "Ora News" ka filmuar nga fillimi deri në fund zhvillimet në të. Kamera profesioniste e televizionit "Ora News" ka filmuar të gjitha zhvillimet në kongres dhe në këtë mënyrë bëhet televizioni i vetëm që do të rrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.827Z

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.826Z

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.192Z

Ora News-IPR Marketing, exit poll për zgjedhjet

Pas tre sondazhesh të suksesshme, televizioni Ora News dhe kompania e njohur italiane e sondazheve IPR Marketing kanë nënshkruar një kontratë të re për realizimin e një sondazhi tjetër në datën 22 qershor dhe realizimin e një exit polli datën e zgjedhjeve. Kontrata është nënshkruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama