Rezultate te kerkimit per termin: +Ora

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.807Z

Viola Spiro rikthehet në Ora News me Ora Skaner

Viola Spiro do rikthehet sërish në ekran. Pasi moderoi emisionin Euro Skaner, bukuroshja i rikthehet sërish televizionit Ora News si moderatore e një tjetër emisioni sportiv, Ora Skaner. Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja në rrjetet sociale ku në moderimin e emisionit sportiv do të ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.836Z

Zhvishet Rita Ora

Transmetuar më 06.05.2014 - 09:09 Rita Ora PUBLICITET Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora përveç zërit të saj të mrekullueshëm është komentuar në media edhe për veshjet e saj të ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.997Z

ORA bashkohet me LDK

Kryetarja e Partisë Reformiste ORA, Teuta Sahatçija, ka vendosur përfundimisht ti bashkohet Lidhjes Demokratike të Kosovës. Para Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, e cila po ashtu i ka bërë ofertë partisë ORA, Sahatçija, ka zgjedhur LDK. Sipas një të përditshmeje kosovare, duke u t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Rita Ora ndez Tiranen

Rita Ora, kengetarja me fame boterore ka performuar ne skenen e sheshit Nene Tereza naten e 28 nentorit per 100 vjetorin e pavaresise se shqiperise. Nen nje atmosfere elektrizuese, kur mijera te rinj e kane pritur per disa ore, Rita Ora eshte ngjitur ne skene e shoqeruar nga kryeministri i vendit Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.704Z

Shqiptarja Rita Ora, provokuese (FOTO)

Share Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora është kthyer në një fenomen muajt e fundit dhe tashmë ajo konsiderohet si rivalja e Rihannës. Dhe, për të qenë e tillë, Rita e ka kuptuar se, përveçse zërit, duhet ta konkurrojë Rihannën edhe me pam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.236Z

Rita Ora preferon veshjet e lëkures

Rita Ora ka treguar veshjen e saj të re , e cila ishte e përbërë nga lëkura. Edhe këte herë Rita ka ditur se si të tërheqë vëmendjen sic bën gjithnjë kur shfaqet nëpër ambejte publike. Përsa I përketë klipit të saj të ri ‘I Never Let You Down’ ai numëron mbi 3 milion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.005Z

Materialistja Ora

Këngëtarja Rita Ora, ka postuar në rrjetin social Facebook një fotografi, me stolitë e fundit, të markës “Material Girl”. Kjo markë modë, është pronë e këngëtares Madonna dhe vajzës së sa Lourdes, kurse yl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama