Rezultate te kerkimit per termin: +Ora

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Rita Ora ndez Tiranen

Rita Ora, kengetarja me fame boterore ka performuar ne skenen e sheshit Nene Tereza naten e 28 nentorit per 100 vjetorin e pavaresise se shqiperise. Nen nje atmosfere elektrizuese, kur mijera te rinj e kane pritur per disa ore, Rita Ora eshte ngjitur ne skene e shoqeruar nga kryeministri i vendit Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.704Z

Shqiptarja Rita Ora, provokuese (FOTO)

Share Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora është kthyer në një fenomen muajt e fundit dhe tashmë ajo konsiderohet si rivalja e Rihannës. Dhe, për të qenë e tillë, Rita e ka kuptuar se, përveçse zërit, duhet ta konkurrojë Rihannën edhe me pam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.236Z

Rita Ora preferon veshjet e lëkures

Rita Ora ka treguar veshjen e saj të re , e cila ishte e përbërë nga lëkura. Edhe këte herë Rita ka ditur se si të tërheqë vëmendjen sic bën gjithnjë kur shfaqet nëpër ambejte publike. Përsa I përketë klipit të saj të ri ‘I Never Let You Down’ ai numëron mbi 3 milion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.005Z

Materialistja Ora

Këngëtarja Rita Ora, ka postuar në rrjetin social Facebook një fotografi, me stolitë e fundit, të markës “Material Girl”. Kjo markë modë, është pronë e këngëtares Madonna dhe vajzës së sa Lourdes, kurse yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.064Z

Rita Ora vjen ndryshe! (VIDEO)

Rita Ora ka prezantuar videon e saj më të re të këngës Facemelt në të cilën shfaqet vërtet shumë ndryshe. Video është prezantuar nga revista Hunger e cila thekson se kjo nuk është e gjitha,pasi ka akoma për të zbuluar! Pavarsisht,se kohët e fundit këngëtarja me or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.997Z

Të dielën ndryshon ora

Të dielën, më 26 tetor, ndryshon ora. Kështu hyn në fuqi ora normale, duke zëvendësuar orën ligjore, që ka filluar të aplikohet që prej marsit. Ky ndryshim bëhet si përpjekje botërore për të kursyer energjinë elektrike. Dielli tani në mëngjes lind një minutë më vonë se dita pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.318Z

Kur zhvishet Rita Ora

0 Rita Ora perfundon serish ne faqet e para te mediave fale nje striptizmi suprize ne skenen e klubit G-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama