Rezultate te kerkimit per termin: +Oranews

Total: 671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.211Z

Aksident i rëndë: Kamioni përplas furgonin, zjarrfikësit nxjerrin shoferin (Video+18)

​Një aksident i frikshëm është shënuar sot në 05:45 të mëngjesit të së mërkurës në aksin nacional Lushnje-Berat Një kamionçinë është përplasur me një furgon pasagjerësh në afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.968Z

Grabitja e disa thasëve me para, Tahiri në policinë e Tiranë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka mbërritur në drejtorinë e Policisë së Tiranës, pas grabitjes së ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Rinas, ku u grabitën rreth 8 thasë me para të një banke të nivelit të dytë. Tahiri do të ketë një takim me grupin hetimor për të analizuar rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.968Z

Profili i autorëve të grabitjes së thasëve me para

Të mirëorganizuar, të bëshëm, të armatosur, të maskuar, të gjatë, me trupa të palestruar, por mbi të gjitha të patrembur. Ky është pak a shumë profili i autorëve që kryen grabitjen e radhës në aksin Tiranë-Rinas, duke marrë disa thasë me para. Grabitësit ishin mbi 1. 80 te gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.145Z

22 vendet më të pabesueshme me ngjyra natyrore në Tokë!

Këto vende kaq të bukura nuk mund ti shikojmë vetëm në fantazinë tonë. Ato nuk janë surreale por janë vende të përmbytura në ngjyra natyrore! Shijoni më 22 vendet më të pabesueshme natyrore me ngjyra të gjalla në Tokë. /nzh/oranews online/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.666Z

8 Marsi, surpriza në Ora News

Në hyrje të godinës së televizionit  #oranews për të gjithë gazetaret dhe punonjëset e administratës të Radio Televizionit Ora News është menduar një surprise për 8 Mars. Një trëndafil i kuq në shenjë falenderimi për punën dhe përkushtimin e tyre për ta bërë radio dhe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.847Z

Tiranë, kapet mashtruesi 57-vjeçar i dënuar me 10 vjet burg

Tiranë Policia ka kapur sot në Laprakë një mashtrues të shpallur në kërkim, pasi ishte dënuar me 10 vjet burg. Ai quhet Pandeli Ciko, 57-vjeç, lindur dhe banues në Tiranë. Sipas Policisë, ai ishte person i dënuar nga gjykata më 20 mars 2013 për veprën penale Mashtrim. ar.sh/Oranews

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.564Z

Tiranë, gjendet i mbytur dhe i lidhur një person në liqenin e Farkës

Tiranë- Gjendet trupi i pajetë i një personi në Liqenin e Farkës. Sipas burimeve të policisë viktima është i seksit mashkull dhe dyshohet të jetë vrarë. Ai u gjet me duar të lidhura me tel. Policia mbërrititi menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve. e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama