Rezultate te kerkimit per termin: +Oslo

Total: 1360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.477Z

Suu Kyi ne Oslo per cmimin Nobel te vitit 91

Kryetarja e opozitës birmaneze, Aung San Suu Kyi arriti të premten në Oslo, për të tërhequr cmimin Nobel për Paqen. Në Oslo, Kyi pritet të mbajë një fjalim ditën e shtunë për pranimin Cmimit Nobel dhënë asaj q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.084Z

Tragjedia në Oslo, krijohet komisioni hetimor

Norvegjia ka ngritur Komisionin e Pavarur, për të hetuar sulmet e muajit, të kaluar në Oslo dhe Utoja, nga të cilat humbën jetën 77 persona. Kryeministri, Jens Stoltenberg tha se komisioni prej 9 anëtarësh, do të përcaktojë të vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.029Z

BAR OSLO i ri përurohet te rrruga Komuna e Parisit në Tiranë

Një tjetër bar “Oslo” I është shtuar kryeqytetit. Ky investim vjen me risi dhe u përgjigjet kërkesave të klientëve. Kush dëshiron të shijojë kokteilet e fundit, verërat më të mira shqiptare dhe të huaja apo thjesht në kafe ju mirëpret bar “Oslo” te “Kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.439Z

Shpërthim në Oslo, policia: Disa të vdekur

Vendi i shperthimit. Foto e vogel, makina bombe pas shperthimit. UPDATE- 17:10- Televizioni NRK, raporton se tashme policia ka pranuar se ka disa viktima, por pa dhene ende nje numer te sakte. Sipas te njetit burim, policia e kryeqytetit norvegjez ka njoftuar nje konference per shtyp ne oren 17:30,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.161Z

Oslo, Anders Breivik video konferencë nga qelia

OSLO- Gjykata në Oslo vendosi që Anders Breivik autor i sulmeve tragjike të 22 korrikut paraqitjen e rradhës për procesin gjyqësor ta bëje nga qelia e tij përmes një video konference.Video-konferenca e parashikuar në 14 nëntor do te jete e para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.441Z

Shperthimi ne Oslo /Obama Ngushellime per viktimat

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në OSLO ku një shpërthim bombe ndodhi në ndërtesat e qeverisë së Norvegjisë e më pas ë pasur me një ngjarje të dytë, ku një person i veshur si oficer qëlloi 4 perosana, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.837Z

Oslo, sekuestrohen tre motorë gomonesh; 2 në pranga

Foto ilustruese Në një operacion të koduar me emrin Oslo, i kryer sot nga Dogana dhe Policia Kufitare shqiptare, janë sekustruar tre motorë të fuqishëm për mjete lundruese në qytetin e Fierit dhe janë arrestuar dy persona. Gjithashtu është sekuestruar edhe një motor i tipit Yamaha i vje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama