Rezultate te kerkimit per termin: +PDeputeti

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.801Z

Majko PS-ja aleance me partite qe mendojne se qeveriset pa Berishen

pDeputeti i Partise Socialiste ne nje takim qe pati diten e sotme me strukturat e kesaj partie ne qytetin e Korces ka folur per situaten parazgjedhore ne vendin tonep pKQZ-ja eshte e politizuar dhe te gjitha vendimet merren jashte zyrave te saj Shqiperia ka 22 vjet qe nuk ka patur zgjedhje te lira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.541Z

Fidel Ylli Sporti ka kaluar pragun e rrenimit

pDeputeti i PS-se Fidel Ylli akuzoi qeverine se ka rrenuar sportin shqiptar dhe premtoi se Partia Socialiste ka nje program te detajuar qe do ta rilinde atep pKeto deklarata Ylli i beri ne nje konference per mediat ku tha Skuadra per nje Rilindja Shqiptare ka nje program te detajuar per sportinp p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.588Z

Bylykbashi Bojkoti i opozites i perkohshem

pBojkoti parlamentar i opozites eshte i perkohshem dhe lidhet vetem me nismen e mazhorances qe pezulloi me nje akt normativ hyrjen ne fuqi te Ligjit per Nepunesin civil miratuar me konsensus Nenkryetari i Komisionit te Ligjeve Oerd Bylykbashi tha ne emisionin e mengjesit 7 pa 5 ne Vizion- se demokra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.844Z

Bylykbashi Rama-Meta faktor kryesor korrupsioni

pp pDeputeti i Partise Demokratike Oerd Bylykbashi ka akuzuar Kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Kuvendit Ilir Meta si pergjegjesit e vetem per rritjen e korrupsionit ne Shqiperip pNisur nga raporti mbi korrupsionin te Transparency International deputeti i PD-se nuk la pa permendur votimet ne Korc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.847Z

Brace Anetaresia te zgjedhe deputetet

e Enjte 31 Janar 20131155 am p classwp-caption-textErjon Bracep pDeputeti i PS-se Erion Brace replikoi dje ne Facebook me koleget e tij per listat e deputeteve Brace kerkoi qe mandatet e ardhshme te jene me perfaqesuese per bazen dhe jo vetem per shtresen e sipermarresve te mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.901Z

Debate per taksat Mima Rama po mashtron shqiptaret

pDeputeti i PD-se Florion Mima ka akuzuar kryesocialistin Rama se po vazhdon te mashtroje shqiptaret duke thene se per shkak te takses se sheshte mesuesit dhe kryeministri paguajne taksa te njejtap pZoti Rama vazhdon te mashtroje shqiptaret me perrallen e Nastradinit sipas se ciles per shkak te tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.218Z

Kushtetuesja rrezon aktin e qeverise PS Te zbardhet vendimi

pDeputeti i Partise Socialiste Armando Subashi i ka bere thirrje Gjykates Kushtetuese qe te zbardhe sa me shpejte vendimin e arsyetuar ne lidhje me shfuqizimin e Aktit Normativ te qeverise Me ane te ketij akti qeveria kishte vendosur te shtynte me 6 muaj hyrjen ne fuqi te ligjit Per statusin e nepun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama