Rezultate te kerkimit per termin: +PGrupi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.864Z

Gjiknuri urdher per kontrollin e koncesioneve ne Bulqize

pSipas nje njoftimi per mediat Ministri i Energjise dhe Industrise Damian Gjiknuri urdheroi ngritjen e grupit te punes per vleresimin e pergjithshem te aktivitetit minerar sipas detyrimeve te marreveshjeve koncesionare dhe lejeve minerare te dhena ne zbatim te legjislacionit minerar ne fuqi ne rajon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.359Z

Didi PD interpelance me Ramen

pp pGrupi parlamentar i Partise Demokratike kerkon interpelance me Kryeministrin Edi Rama lidhur me emerimin e Drejtorit te Pergjithshem te Policise se Shtetit Artan Didi Deputetet e PD-se e kane dorezuar kerkesen per interpelance ne Kuvend Ne parashtrimin qe PD ben ne kerkesen e saj Artan Didi nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.547Z

SHBA pranga shqiptarit dhe rumuneve fituan 1 milion me mashtrim

pProkurori i Disktriktit Lindor te New York-ut ka paraqitur ne gjyq akuzen kunder nje grupi te rinjsh qe akuzohen si autore te nje skeme mashtruese ne uebsajtin e njohur te ankandeve personale e-bayp pTe pandehurit gjashte rumune dhe nje shqiptar akuzohen se ofronin shitje automjetesh varka dhe obj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.805Z

Dy shqiptare aplikojne per te jetuar ne Mars

pMbi 200 mije vullnetare jane gati per te shkuar ne planetin Mars kane njoftuar organizatoret e ketij misionip pEdhe pse muaj me pare ne listen e aplikoanteve nuk kishte asnje shqiptare por nga Ballkani gjendeshin kroate malazeze serbe maqedonas etj tanime gjenden edhe dy shqiptare qe kane shprehur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama