Rezultate te kerkimit per termin: +PPresidentin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.891Z

Presidenti Wullf dhe dorëheqjet gjermane

BASHKIM ZENELI Dje, Presidenti i Gjermanisë, Christian Wullf, dha dorëheqjen. Parmbrëmë, Prokuroria e Hanoverit (Landi i Saksonisë së Poshtme)  i drejtoi një kërkesë Parlamentit gjerman për heqjen e imunitetit të Presidentit. Sipas Prokurorisë, ekziston dyshimi paraprak për pranim dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.745Z

Çtë humbet në shtëpi, skërkohet në rrugë

Protestat e vazhdueshme n rrugt dhe sheshet e Shqipris dhe, s fundi, greva e uris n bulevardin “Dshmort e Kombit”; t iniciuara e udhhequra nga lideri socialist Edvin Rama dhe mbshtetsit e tij, pr t krkuar “transparencn e zgjedhjeve t 28 qershorit 2009”, m kujtojn nj anekdot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.531Z

Fotoja me Obamën, PD pritet të depozitojë në prokurori kallëzimin ndaj Ramës

Partia Demokratike pritet të depozitojë sot në prokurori, kallëzimin penal ndaj Edi Ramës, në lidhjen me fotografinë që Kryeminstri ka bërë me presidentin Barack Obama. Opozita  pretendon se FBI ka bërë një hetim për 80 mijë dollarët e paguara nga shtetasi Bilal Shehu, për fushat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama