Rezultate te kerkimit per termin: +PSot

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.782Z

Opozita proteston ne Hungari

Emerimi i Gordon Brajnait ne postin e kryeministrit eshte pritur me protesta nga militantet e ekstremit te djathte ne Hungari. Bajnait qe u zgjodh ne kete psot me mbeshtetjen e socialisteve e liberaleve, do ti duhet te nxjerre Hungarine nga kriza e thelle ne te cilen eshte zhytur. Parashikimet per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.373Z

Bojaxhi, kreu i ri i Inspektoriatit të Ndërtimit

Inspektoriati Kombëtar i Ndërtimit, ose ish-policia ndërtimore, tashmë do të drejtohet nga Gjergj Bojaxhi. Ish-drejtori i KESH-it është emëruar në këtë psot me një vendim të fundit të qeverisë. “E shikoj fenomenin e ndërtimeve pa leje si një kancer që deformon hap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.146Z

Sot Dita Nderkombetare e Radios

pSot eshte Dita Nderkombetare e Radios UNESCO e ka shpallur kete feste per te promovuar radion si medium dhe per te gjitha mundesite qe ajo ofronbrTrembedhjete shkurti eshte zgjedhur pasi ne kete date ne vitin 1946 Radio e Kombeve te Bashkuara ka emetuar programin e parebrSekretari i pergjithshem i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.503Z

Nuk do ta besoni por keto foto jane bere me iPhone

pSot eshte dhene cmimi iPhone Photography Awards 2013 Fotot e jashtezakonshem jane publikuar ne faqen IPPA te cilat tregojne se sa i nderlikuar dhe fokusuar mund te jete nje krijimtari nga telefonip pMe balance perfekte te drites dhe pamjes se mire menduar te subjektit Keto foto duken si te realizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.929Z

Enkel Demi humb portofolin ben thirrje per ndihme

pGazetarit Enkel Demi sot i ka ndodhur nje e papritur e hidhur Ka humbur portofoli bashke ku brenda pervec parave kishte edhe dokumente personale Ai ka bere thirrje ne Facebook qe te vihet dora ne zemer dhe ti kthehet portofoli dhe dokumentetp pSot me ka humbur portofoli se bashku me karten e ident

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.157Z

Apeli shpall te pafajshem Kasajn RamaNje tjeter pafajesi e fabrikuar nga gjykatat

pApeli ka lene ne fuqi vendimin e gjykates se Tiranes e cila shpalli te pafajshem ish-shefin e IT-se ne kryeministrit Armando Kasaj i cili akuzohej per fshirjen e videove ne serverin e kryeministrise ne protesten e 21 Janaritp pNderkohe ne lidhje me vendimin e gjykates ka reaguar edhe kryesocialist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.833Z

Tani policia bllokon edhe makina Jaguar

pPolicia e Shtetit duket se tashme nuk do te beje asnje diferencim tek qytetaret duke zbatuar ligjin per te gjithep pKjo eshte deshmuar nga gjobitja e zyrtareve te larte si dhe me ndalimin e atyre personave qe deri dje cilesoheshin si te paprekshemp pSot Policia e Vlores ka dhene nje tjeter shembu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama