Rezultate te kerkimit per termin: +PSot

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.503Z

Nuk do ta besoni por keto foto jane bere me iPhone

pSot eshte dhene cmimi iPhone Photography Awards 2013 Fotot e jashtezakonshem jane publikuar ne faqen IPPA te cilat tregojne se sa i nderlikuar dhe fokusuar mund te jete nje krijimtari nga telefonip pMe balance perfekte te drites dhe pamjes se mire menduar te subjektit Keto foto duken si te realizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.929Z

Enkel Demi humb portofolin ben thirrje per ndihme

pGazetarit Enkel Demi sot i ka ndodhur nje e papritur e hidhur Ka humbur portofoli bashke ku brenda pervec parave kishte edhe dokumente personale Ai ka bere thirrje ne Facebook qe te vihet dora ne zemer dhe ti kthehet portofoli dhe dokumentetp pSot me ka humbur portofoli se bashku me karten e ident

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.157Z

Apeli shpall te pafajshem Kasajn RamaNje tjeter pafajesi e fabrikuar nga gjykatat

pApeli ka lene ne fuqi vendimin e gjykates se Tiranes e cila shpalli te pafajshem ish-shefin e IT-se ne kryeministrit Armando Kasaj i cili akuzohej per fshirjen e videove ne serverin e kryeministrise ne protesten e 21 Janaritp pNderkohe ne lidhje me vendimin e gjykates ka reaguar edhe kryesocialist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.833Z

Tani policia bllokon edhe makina Jaguar

pPolicia e Shtetit duket se tashme nuk do te beje asnje diferencim tek qytetaret duke zbatuar ligjin per te gjithep pKjo eshte deshmuar nga gjobitja e zyrtareve te larte si dhe me ndalimin e atyre personave qe deri dje cilesoheshin si te paprekshemp pSot Policia e Vlores ka dhene nje tjeter shembu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.938Z

Sot seanca ndaj Ilir Xhakjas akuzohet per vrasjen e kryekomisarit te Shijakut

pSot po zhvillohet ne Gjykaten e Krimeve te renda seanca gjyqesore ndaj Ilir Xhakjas i cili akuzohet per vrasjen e kryekomisarit te Shijakut Adem Tahirajp pVete i pandehuri nuk eshte i pranishem ne seancen por perfaqesohet nga avokati i tij mbrojtesp pNderkohe ne seancen e kaluara jane marre ne py

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.766Z

Arvizu takim me Alfred Pezen per incidentet ne Peqin

pAmbasadori amerikan Aleksander Arvizu i cili ditet e fundit ka nisur qe te vizitoje qytete te ndryshme ne vend ka pasur nje takim edhe me kandidatin socialist per zonen e Peqinit Alfred Pezap pKandidati i PS Peza thote se ne takim eshte diskutuar ne lidhje me ecurine e fushates zgjedhore dhe per i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.479Z

Miriam Canin e largojne nga Dancing With The Stars

pSot ne studiot e Vizion Plus Miriam Cani ishte e shoqeruar nga bashkeshorti i saj Albanin ku ka kerkuar nje shume te larte per te prezantuar Dancing With The Stars Producentja e ketij spektakli e indinjuar nga kjo kerkese pasi ne fillim kishin caktuar tjeter shume vendosi ta largoje Miriam Canin ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama