Rezultate te kerkimit per termin: +Padyshim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.293Z

Padyshim, kjo është huqja e javës

Një huqje fatale pranë portës së zbrazët është parë në ligën e dytë të kampionatit holandez. Në ndeshjen mes De Grafshcap dhe Veendam, futbollisti polak Pazyszek dështoj të fus topin në portën e boshatisur. Futbolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.314Z

Padyshim, goli i javës është ky (Video)

Kjo javë ka sjellur shumë gola të bukur në të gjitha ligat. Por më i bukuri në mediat sportive po vlerësohet ky që do ta shikoni në videon e mëposhtme. Futbollisti i skuadrës egjiptiane, El Entag El Harby, Salah Amin ka realizuar me gë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.490Z

 Del Piero - Amauri kunder HiddinkArmet kryesore te bluve jane padyshim Gus Hiddink dhe Anelka. Klaudio Ranieri, per te shkaterruar mbrojtjen e ish skuadres se tij ka zgjedhur dyshen e sulmit qe po drejton Juventusin ne majat e europes e te seri

BLEDAR GRECA - Mbas nje pushimi te gjate dimri, me ne fund rikthehet Champions League o Kupa e kampionave. Me 25 shkurt 2009 ora 20.45, ne Stamford Bridge te Londres do te zhvillohet nje nga ndeshjet me te spikatura te ketij edicioni ku do te perballen 'milionat' e Abramovicit me 'zonjen e vjeter'.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.923Z

Përse na ndodh ne kjo? Nga “Kathimerini”Ndërsa athinasit sot pastrojnë hirin nga ballkonet dhe makinat për të tretin vit radhazi, padyshim që ata do të pyesin veten: Pse na ndodh vazhdimisht një gjë e tillë? Natyrisht, Greqia nuk është i vetmi vend

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Përse na ndodh ne kjo? Nga “Kathimerini”Ndërsa athinasit sot pastrojnë hirin nga ballkonet dhe makinat për të tretin vit radhazi, padyshim që ata do të pyesin veten: Pse na ndodh vazhdimisht nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.942Z

Padyshim ky është goli më i bukur i javës

Goli më i bukur i javës në futbollin evropian është shënuar në kampionatin portugez. Në derbin mes Benfikës dhe Sporting Lisbonës, sulmuesi Lima realizoj në një aksion që rrallë shihet në futboll. Aksioni fantastik filloj me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.073Z

Vlashi dhe Ermira BB e fiton padyshim Liami. Po i ve ne loje te gjithe

Vlashi vazhdon me pyetjet e tij per vajzat duke dashur te dije tani se cilin nga banoret do ta shikonin si fitues nese ky edicion do te mbyllej naten e sotme. Franceska pasi mendohet gjate thote se eshte midis tre banoreve Liamit Ermalit dhe Erionit. Ermira jep mendimin saj duke thene se eshte midi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.143Z

Shpëtim Saraci: Shkoj në Top Channel, padyshim ekrani më modern shqiptar

TIRANE-Kompozitori i famshëm Shpëtim Saraci do të jetë pjesë e spektaklit të famshëm, ‘Thë Voice of Albania 4”. Pas shërimit nga sëmundja e ishemisë, Saraci shprehet se do i rikthehet punës fuqishëm ndërsa falenderon Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama