Rezultate te kerkimit per termin: +Padyshim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.535Z

Teuta, udhëkryqi i Tiranës në garën drejt titullit

Teuta, udhëkryqi i Tiranës në garën drejt titullit Nuk janë në luftën për titull, megjithatë ndikimi i tyre në lëvizjet e kreut të klasifikimit ka qenë i madh. Teuta e drejtuar nga Sulejman Starova është padyshim ekipi që e ka bërë edhe më interesante Kategorinë Superiore. Sot,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.563Z

Rama: Afati dy javor, ultimativ Denis Dedej

"Djegia e fleteve te votimit eshte djegie e cdo shansi per zgjidhje". Ky eshte paralajmerimi i bere dje nga kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, ne lidhje me opsionin e mazhorances per zbatimin e nenit te 178 pika 6 per ceshtjen e kutive. Ne lidhje me kete nen ka nje opsion te hapur nga ana e ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.957Z

Shqiperia sfida pas zgjedhjeve

Shqipëria është duke u munduar shumë për anëtarësimin në Bashkimin Europian. Por me mbylljen e numërimit të mërkurën, në ato që në perëndim po cilësohen si të parat zgjedhje të pastra pas kaq kohës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.281Z

Rama-Arvizu Forcim bashkepunimit

Kryeministri Edi Rama ka takuar pasditen e së mërkurës në zyrën e tij ambasadorin amerikan Alexander Arvizu, me të cilin ka rikonfirmuar vazhdimin e marrëdhënieve dypalëshe Shqipëri-SHBA. Në përfundim të takimit, Rama ka dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.175Z

Kreu i SHISH: 12 vite në Kanada, ja pse u ktheva në Tiranë

TIRANE- Në të parën dhe të vetmen intervistë të dhënë për mediat në 16 dhjetor të vitit 2010 për emisionin “Pasqyra shqiptare” që transmetohet në Toronto të Kanadasë, drejtori i ri i Shërbimit Informativ të Shtetit, Visho Ajazi Lika ka sqaruar arsyet e rikthimit të tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.640Z

Ministri i jashtem turk ne Tirane takon Nishanin Meten dhe Ramen

Ministi i jashtëm turk Ahmet Davutoglu po viziton Tiranën dhe ka zhvilluar takime me Presidentin e Republikës, kryeministrin dhe kryetarin e Kuvendit. Kreu i Shtetit shprehu vlerësimin dhe mirënjohjen për ndihmën dhe mbështetjen që Turqia i ka dhën&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.670Z

Ndertimi i bulevardit te ri te Tiranes po ecen me ritme te shpejta

Në fundjavë ka zgjedhur kantierin më të madh të punëve publike në Tiranë. Kryebashkiaku Basha inspektoi punimet për ndërtimin e bulevardit të ri, i premtuar prej tij dy vjet më parë. Ai shprehet i kënaqur për ritmet e punimev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama