Rezultate te kerkimit per termin: +Padyshim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.256Z

Buja: Do të dal fitues padyshim

Kandidati i PDK-së për kryetar të komunës së Lipjanit, Shukri Buja, ka thënë se ka pritur të fitojë pa balotazh. Buja është shprehur i bindur se do të dalë fitues edhe në raundin e dytë të zgjedhjeve. "Besoj fuqish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.255Z

 Hyka e Skela, bashkë te Mainc 05?Nëse Skela e Hyka do të luanin bashkë, padyshim që Jahmiri do të përfitonte shumë nga një “brazilian” si Ervini.

Dy fantazistë shqiptarë në të njëjtin ekip? Kjo mund të ndodhë te Mainc 05, skuadra gjermane e porsangjitur në Bundesligën 1. Ndërsa mesfushori i talentuar, 20-vjeçari Jahmir Jyka është prej një viti pjesë e Maincit, fantazisti me përvojë të madhe ndërkombëtare, 32-vjeçari Ervin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.493Z

Ky është padyshim babai më kreativ në botë

Të gjithë kanë pak a shumë kanë të njëjtat foto në fëmijërinë e tyre: në shtrat kur ishin foshnjë, në krahët e mamasë apo babait deri tek ato turpëruese në oturak. Por kjo vajza e vogël e fotografit amerikan Dave Engledow kur të rritet do kuptojë se ka albumin fotografik më kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.358Z

Kjo është padyshim ndeshja më seksi në botë!

Brazili është një nga vendet që e do më shumë futbollin. Fëmijët luajnë kudo, në rrugë, në plazh dhe në oborret e shtëpisë. Nuk janë vetëm meshkujt ata që e duan, por edhe femrat braziliane janë shumë të dhëna pas futbollit, aq sa edhe në verë nuk bëjnë dot pa të. Kështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.342Z

  Kandidatët U-21, shkëlqen Semiran Cela“Semiramini është padyshim futbollisti më i mirë i këtij grumbullimi”, - deklaron për “Albania-sport.com”, Petro Ruci, pergjegjësi i zyrës së talenteve

Testimi me kandidatët për fanellën e U-21 i ka sjellë shumë kënaqësi trajnerit të Shpresave, Artan Bushati, i cili nuk nguroi ta shprehë per mediat.  Në testin e zhvilluar brenda grupit një ndër futbollistët interesantë ishte edhe Semiran Cela, i cili është rritur si lojtar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.688Z

Padyshim, goli më i bukur i javës

Një gol tejet i bukur është shënuar në futbollin spanjoll. Në ligën e tretë të Spanjës, futbollisti Aitor Aspas shënoi këtë gol të bukur që në shumë media është vlerësuar si goli më i bukur i jav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.293Z

Padyshim, kjo është huqja e javës

Një huqje fatale pranë portës së zbrazët është parë në ligën e dytë të kampionatit holandez. Në ndeshjen mes De Grafshcap dhe Veendam, futbollisti polak Pazyszek dështoj të fus topin në portën e boshatisur. Futbolli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama